اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin افزایش بزرگی در آدرس‌های جدید مشاهده می‌کند: آیا این بازگشت DOGE است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دوج کوین شاهد افزایش چشمگیر فعالیت شبکه است. هفته گذشته، بیش از ۸۹۰۰۰۰ آدرس جدید Dogecoin ایجاد شد و با انجام اولین تراکنش‌های این کاربران جدید، با نرخ پذیرش ۸۶ درصد، افزایش قابل توجهی در فعالیت مشاهده شد.

این تجدید حیات را می توان به دو پیشرفت مهم نسبت داد: راه اندازی بازی نمادین Doom در بلاک چین Dogecoin و شایعات در مورد ادغام بالقوه Dogecoin با پلتفرم های پرداخت X.

انتقال Doom به Dogecoin از طریق پروتکلی انجام شد که اجازه می‌دهد داده‌های گسترده روی بلاک چین ذخیره شود. Doom به طور دائم در شبکه Dogecoin ثبت شده است و بلاک چین Dogecoin تنها برای بازیابی اطلاعات بازی استفاده می شود. اگرچه این رویداد به عنوان یک ترفند تبلیغاتی و سرگرم کننده در نظر گرفته می شد، اما همچنان به خوبی کار می کرد زیرا تمام داده های لازم بازی با موفقیت ضبط شد.

با این حال، محرک مهم‌تر این علاقه مجدد احتمالاً در کاربرد بالقوه Dogecoin در پلتفرم‌های پرداخت X نهفته است. ادغام در سیستم‌های پرداخت گسترده‌تر می‌تواند نقطه عطفی را برای ابزار Dogecoin، انتقال از توکن میم به یک ابزار ریز تراکنش‌های قابل دوام، نشان دهد.

با بررسی نمودار قیمت Dogecoin، به نظر می رسد که این ارز نشانه هایی از بهبود بالقوه را نشان می دهد. Dogecoin در حال حاضر با سطح حمایتی در حدود ۰.۰۷۸ دلار معاشقه می کند، و اگر این سطح حفظ شود، می تواند به عنوان یک سکوی پرتاب برای یک حرکت صعودی عمل کند. هدف قیمت مهم بعدی نزدیک به سطح مقاومت ۰.۰۸۸ دلار است.

شکست بیش از این می‌تواند راه را برای Dogecoin هموار کند تا سطح ۰.۰۹ دلار را به چالش بکشد و اگر حرکت صعودی ادامه یابد، رسیدن به سد روانی ۰.۱ دلار غیرممکن نیست.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا