🚨 اخبار ارز دیجیتال

با افزایش ۷.۵ درصدی قیمت DOGE، Dogecoin دوباره ۱۰ جایگاه برتر را به دست آورد.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin (DOGE) پس از کاهش طولانی مدت هفته گذشته بازگشته است و یک حرکت بزرگ برای بازپس گیری جایگاه خود در بین ۱۰ ارز دیجیتال با بیشترین سرمایه انجام داده است. Dogecoin در اوایل این ماه توسط Chainlink (LINK) به رتبه یازدهم منتقل شد زیرا قیمت آن به روش‌های غیرعادی کاهش یافت و یک عدم تطابق آشکار با روند بازار در آن زمان ایجاد کرد.

راه اندازی مجدد Dogecoin در ۲۴ ساعت گذشته ۵.۴۴ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۸۵۷۴ دلار رسیده است. ارزش بازار سکه در حال حاضر ۱۲,۲۶۷,۷۰۵,۹۰۶ دلار است که در حال حاضر بیش از ۱۱,۷۳۵,۴۸۲,۱۲۴ دلار برای Chainlink است.

اکوسیستم ارز دیجیتال یک اکوسیستم پویا است که در آن روندها به طور منظم تغییر می کنند. در حالی که صنعت در نقطه‌ای است که تقریباً هر آلتکوین در یک روند صعودی قرار دارد، برخی موارد پرت را می‌توان در بازار مشاهده کرد و رشد آنها معمولاً به‌طور مشهودی پارادایم را تغییر می‌دهد.

Dogecoin اخیراً رشد ناپایداری را تجربه کرده است. با این حال، موج کنونی رشد خود را ۷.۵ درصد در هفته گذشته افزایش داده است که ناشی از رونق پایدار در پذیرش است، همانطور که با افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی حجم معاملات به ۷۹۵,۲۷۷,۰۴۳ دلار مشهود است.

ابزار Dogecoin برای نظارت

Dogecoin به عنوان یک ارز دیجیتال انتظارات برآورده نشده زیادی دارد. اگرچه هدف کلی هر ارز دیجیتالی به عنوان انتقال ارزش را برآورده می کند، ابزار واقعی Dogecoin محدود است.

برخلاف بسیاری از ممکوین‌های جدید در حال حاضر در صنعت، Dogecoin از چندین عملکرد مانند مدیریت قرارداد هوشمند یا سهام‌داری بومی پشتیبانی نمی‌کند، و حتی تورم‌زدایی هم ندارد زیرا هیچ شکلی از سوزاندن توکن را اجرا نمی‌کند.

با جایگزین‌های امیدوارکننده‌تری که اکنون برای کشاورزان میم کوین در دسترس است، Dogecoin ممکن است نیاز به اصلاح ابزار خود داشته باشد تا فراتر از تأثیرات پست‌های ایلان ماسک در مورد X مرتبط بماند. به طور کلی، ارز دیجیتال یکی از آلت‌کوین‌های پرطرفدار در بازار است و استاندارد آلت‌کوین‌ها باقی می‌ماند. سکه های میم نسل جدید.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا