🚨 اخبار ارز دیجیتال

پوزیشن های باز Dogecoin با افزایش قیمت به یک میلیارد دلار نزدیک شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin (DOGE) ظاهر می شود نگاه كردن بهبود قیمت پس از سقوط اخیر در بازار کریپتو. DOGE اخیراً پس از هفته‌ها صعود همراه با بازار کلی ارزهای دیجیتال، روند نزولی را آغاز کرده است. میم کوین که به خاطر حرکات سهموی قیمتش شناخته شده است، در چند روز گذشته در تلاش برای بهبودی بوده است.

با این حال، قیمت Dogecoin امروز شاهد افزایش جزئی بود. در زمان نوشتن این مقاله، DOGE با قیمت ۰.۱۳۵۴ دلار معامله می شود. میم کوین محبوب در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش چشمگیر ۵.۶۱ درصدی بود. البته لازم به ذکر است که قیمت Dogecoin در هفت روز گذشته همچنان ۲۰.۶۶ درصد کاهش داشته است. سقوط اخیر بازار.

آیا قیمت Dogecoin در حال بهبود است؟

در میان این افزایش جزئی قیمت برای DOGE امروز، به نظر می رسد همه چیز در حال تغییر است. یک معیار کلیدی برای Dogecoin سیگنال حرکت صعودی رو به جلو است. داده های CoinGlass آشکار می کند علاقه باز به DOGE در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۹۲ درصد افزایش یافته است. به لطف این افزایش جزئی اما قابل توجه، علاقه باز اکنون به ۹۶۷.۸۰ دلار رسیده است، فقط از مرز ۱ میلیارد دلار.

بررسی بیشتر داده‌های CoinGlass نشان می‌دهد که صرافی رمزنگاری Binance این افزایش در علاقه باز برای Dogecoin را رهبری می‌کند. این پلتفرم معاملاتی محبوب دارای نرخ باز برای این ارز دیجیتال ۲۹۷.۷۶ میلیون دلار است و پس از آن Bybit با ۲۴۱.۳۱ میلیون دلار و OKX با ۱۰۲.۱۵ میلیون دلار قرار دارند.

برای کسانی که نمی‌دانند، علاقه باز یک معیار بسیار مهم است که تعداد کل موقعیت‌های باز را در یک رمزارز خاص (در این مورد Dogecoin) نشان می‌دهد. افزایش فعلی در این معیار نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران در حال بازگشت است پول سینه پس از آخرین سقوط قیمت این افزایش یک نشانه صعودی برای Dogecoin در نظر گرفته می شود که در حال حاضر قصد دارد یک افزایش قیمت دیگر را آغاز کند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا