🚨 اخبار ارز دیجیتال

فقط Dogecoin: خالق DOGE وابستگی به سولانا میم کوین الهام گرفته از گربه را رد کرد

بیلی مارکوس، یکی از سازندگان محبوب‌ترین ارز رمزنگاری شده میم دوج کوین که در جامعه رمزنگاری با نام مستعار شیبتوشی ناکاموتو شناخته می‌شود، ارتباط خود را با توکن BOBA که اخیراً منتشر شده است را رد کرده است. پس از اینکه فالوور با مارکوس تماس گرفت و پرسید که چرا BOBA فقط ۱۰۰۰۰۰ دلار ارزش بازار دارد، بنیانگذار DOGE اظهار داشت که او به معنای واقعی کلمه هیچ علاقه ای به دارایی رمزنگاری ندارد.

BOBA، افزودنی جدید به شوق مم توکن، با اتصال خود به دنیای بلاک چین Solana توجه ها را به خود جلب کرد. با این حال، علیرغم گمانه زنی ها مبنی بر اینکه مارکوس با این سرمایه گذاری جدید مرتبط است، او به وضوح اعلام کرد که هیچ ارتباطی با BOBA ندارد.

وقتی از مارکوس در مورد پیوستن احتمالی به جامعه توکن یا مشارکت در توسعه آن سؤال شد، مارکوس قاطعانه امتناع کرد.

این انکار اولین بار نیست که مارکوس مجبور است ادعاهای مربوط به دخالت خود در ارزهای دیجیتال جایگزین را رد کند. او به طور خاص خود را از SHEB، نشانه‌ای که با میم شیبا اینو مرتبط است، فاصله گرفت و عدم مشارکت خود را از همه پروژه‌های رمزنگاری به غیر از Dogecoin تأیید کرد.

حتی زمانی که مارکوس با شایعاتی مبنی بر مشارکت خود در احیای توکن BELLS مواجه شد، بی‌علاقگی خود را برای وقف تلاش‌های خود برای سرمایه‌گذاری‌های دیگر ارزهای دیجیتال تکرار کرد.

در میان گمانه زنی های پیرامون BOBA، اطلاعات کمی در مورد منشا یا هدف آن در دسترس است. این توکن که در اواخر فوریه در بلاک چین سولانا ایجاد شد، کاهش قابل توجهی در ارزش خود تجربه کرد و از زمان آغاز به کار آن افت خیره کننده ۹۱ درصدی را تجربه کرد. علیرغم ظهور مرموز، به نظر می رسد BOBA نتوانسته است توجه قابل توجهی را در جامعه رمزنگاری جلب کند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا