🚨 اخبار ارز دیجیتال

آدرس‌های جدید Dogecoin 1100% افزایش می‌یابد آیا قیمت DOGE One Zero را حذف می‌کند؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

از نظر تاریخی Dogecoin (DOGE) ممکن است یک میم کوین بوده باشد، اما در طول سال ها به یک پروژه ارز دیجیتال قدرتمند تبدیل شده است که آمار شبکه قابل توجهی را نشان می دهد. در یک چرخش امیدوارکننده، ارز دیجیتال به نقطه عطف جدیدی در تعداد آدرس‌های جدید رسیده است. داده ها از IntoTheBlock به اشتراک گذاشته شده است علی مارتینز نرخ رشد این آدرس های جدید را ۱۱۰۰ درصد تخمین می زند که منجر به افزایش مثبت احتمالی قیمت سکه در آینده نزدیک خواهد شد.

طبق داده های مشترک، رشد ۱۱۰۰ درصدی اضافه شده دوره یک هفته ای تا ۲۹ ژانویه را پوشش می دهد. تنها در ۲۹ ژانویه، کل آدرس های ایجاد شده در شبکه Dogecoin به ۲۴۷۲۴۰ رسید که بالاترین افزایش ثبت شده است. دومین مورد ثبت شده در حدود ۱۶ دسامبر ۲۰۱۳ با مجموع ۱۶۳۰۴۰ کیف پول ایجاد شد.

این افزایش نشان می دهد که چیز خوبی در شبکه Dogecoin در حال شکل گیری است، که توسط سایر روندهای شبکه صعودی کلیدی بیشتر مورد تاکید قرار گرفته است. یکی از آنها معاملات نهنگ یا بزرگ است که حجم آن با ۶۲.۲۷ درصد افزایش یک شبه به ۶۸۰.۵۴ میلیون دلار رسید.

تنظیم مثبت برای DOGE برای پاک کردن صفر

Dogecoin اخیراً در خط مقدم بوده است و از زمان شروع افزایش قیمت جدید، از زمان های خوب و بد در فضای کریپتو سود زیادی برده است. در زمان نگارش این مقاله، قیمت DOGE با ۰.۹% افزایش به ۰.۰۸۱۱۶ دلار رسیده است و سود کل ماه را به ۴.۸۳% می رساند.

در حالی که Dogecoin در سال گذشته حول دو حد اصلی، از جمله سطوح ۰.۰۵۷۴۷ دلار و ۰.۱۰۵۸ دلار بود، اکنون تنها هدف این است که سکه از صفر عبور کند و ۰.۱ دلار را دوباره آزمایش کند. با توجه به هجوم زیاد کاربران جدید، تعداد کل تراکنش‌ها، اقدامات نهنگ‌ها و پروژه‌های جاه‌طلبانه اجتماعی، به نظر می‌رسد در صورت حفظ روند فعلی قیمت، این موفقیت حاصل شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا