اخبار ارز دیجیتال

قیمت Dogecoin در ایلان ماسک، شایعات کیف پول رمزنگاری توییتر، 40 درصد افزایش یافت

DOGE می‌تواند تا پایان سال ۲۰ درصد اصلاح قیمتی را علی‌رغم عوامل بنیادی قوی دریافت کند.

قیمت Dogecoin (DOGE) به بالاترین سطح خود در دو ماه گذشته رسید زیرا معامله گران پتانسیل توییتر را برای ایجاد یک محصول کیف پول رمزنگاری ارزیابی کردند.

ایلان ماسک باعث افزایش دوباره Dogecoin شده است

قیمت DOGE در 27 اکتبر به 0.081 دلار افزایش یافت. دو روز پس از اینکه وبلاگ نویس محبوب فناوری جین منچون ونگ ادعا کرد که توییتر در حال کار بر روی نمونه اولیه کیف پولی است که از سپرده گذاری و برداشت ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند، قیمت آن حدود 40 درصد افزایش یافته است.

نمودار روزانه DOGE/USD.منبع: Trading View

ایلان ماسک رشته ای است که دوج کوین و توییتر را به هم متصل می کند. در اوایل سال جاری، مدیران عامل تسلا و اسپیس ایکس برنده مناقصه خرید توییتر به قیمت 44 میلیارد دلار شدند. سپس، در 11 آوریل، او ایده افزودن Dogecoin را به عنوان یک روش پرداخت برای سرویس اشتراک توییتر بلو مطرح کرد.

قیمت DOGE در عرض 10 روز پس از اینکه ماسک پیشنهاد رمزنگاری را در هیئت مدیره توییتر خود ارائه کرد، 30 درصد جهش کرد و به 0.17 دلار رسید. با این حال، توکن گوشت پس از آن به شدت کاهش یافت و در ژوئن به 0.05 دلار کاهش یافت.

توییتر در پاسخ از ماسک شکایت کرد که در نهایت به نفع دادگاه رای داد. کاتلین مک کورمیک، نخست وزیر، قاضی ناظر بر نبرد حقوقی، تلاش ماسک برای به تعویق انداختن محاکمه را رد کرد و گفت که این معامله باید تا ساعت 5 بعدازظهر روز 28 اکتبر تکمیل می شد.

ماسک در 26 اکتبر بیوگرافی توییتر خود را به “Chief of Twit” تغییر داد و بعداً در همان روز به طور شخصی از دفتر مرکزی توییتر بازدید کرد. این امیدواری را افزایش می دهد که ماسک تراکنش را قبل از مهلت دادگاه تکمیل کند و راه را برای تبدیل شدن Dogecoin به بخشی جدایی ناپذیر از پلتفرم توییتر هموار کند.

DOGE ریسک قیمت 20% اصلاح

از نقطه نظر فنی، بهبود Dogecoin نشانه‌هایی از فرسودگی را نشان می‌دهد، زیرا قیمت آن تلاقی مقاومت‌های قوی را آزمایش می‌کند.

در نمودار 3 روزه، تلاقی از 3 سطح مقاومت تشکیل شده است. در زیر یک خط روند نزولی چند ماهه، میانگین متحرک نمایی 50-3 بعدی (موج قرمز) و سطح افقی حدود 0.08 دلار نشان داده شده است.

نمودار قیمت 3 روزه برای DOGE/USD.منبع: Trading View

پس از آزمایش این سطوح مقاومت، به نظر می رسد که توکن با توجه به اصلاح فوری DOGE سقوط کند. در همین حال، هدف نزولی نزدیک به خط روند صعودی است که در چند ماه گذشته نقش حمایتی را ایفا کرده است.

این باعث می شود قیمت DOGE در سه ماهه چهارم 2022 تقریباً 0.06 دلار باشد که تقریباً 20٪ کمتر از قیمت فعلی آن است.

مطالب مرتبط: بازار نزولی چقدر ادامه خواهد داشت؟نشانه هایی برای مراقبت از تغییر بازار کریپتو

برعکس، یک شکست قاطع در بالای محل تلاقی مقاومت می تواند شاهد باشد که DOGE به EMA 200-3D (موج آبی) نزدیک به 0.11 دلار به عنوان هدف صعودی بعدی چشم دوخته است. به عبارت دیگر، رونق 50 درصدی نسبت به سطوح فعلی قیمت.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا