🚨 اخبار ارز دیجیتال

نماینده بنیاد DOGE توضیح می دهد که چرا Dogecoin بیمار است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تیموتی استبینگ، توسعه‌دهنده DOGE و عضو بنیاد Dogecoin، توییتی منتشر کرد که در آن بیان کرد که Dogecoin در مشکل بزرگی قرار دارد.

توسعه دهندگان DOGE و توسعه دهندگان اصلی در هیئت مدیره بنیاد در حال حاضر یک جلسه طوفان فکری برای یافتن راه حلی در مورد نحوه محافظت از شبکه Dogecoin برگزار می کنند.

“Dogecoin در حال حاضر بیمار است”، مشکل اینجاست

بر اساس این توییت، تعدادی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال با بنیاد Dogecoin تماس گرفتند تا بگویند که رمزارز میم اصلی «متراکم/غیر پاسخگو» است. هیچ صرافی خاصی نامگذاری نشد. استبینگ اعتراف کرد که یک مشکل توکن بزرگ وجود دارد که شبکه Dogecoin را مسدود کرده است، بنابراین اکنون همه توسعه دهندگان و اعضای هیئت مدیره مغز خود را برای ارائه ایده هایی در مورد چگونگی حل این مشکل به هر طریقی “از دوستانه تا افراطی” به کار می گیرند. “

تیموتی استبینگ در پاسخ به یک نظر دهنده که پیشنهاد داد این موضوع را با هم به عنوان یک جامعه مورد بحث قرار دهیم، موافقت کرد که این بحث ضروری است زیرا Dogecoin یک پروژه غیرمتمرکز است. مشکل فشار Dogecoin این است که بلاک چین آن برای ساخت Doginals (کتیبه‌ها) روی بلاک چین لایه-۱ استفاده می‌شود. Stebbing پیشنهاد کرد که “داده ها باید خارج از زنجیره در سطح پروتکل منتقل شوند” و شبکه لایه ۱ DOGE باید “برای تایید، نه ذخیره سازی” استفاده شود.

تراکنش های DOGE به سرعت در حال افزایش است، اما یک مشکل وجود دارد

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، این موضوع قبلاً توسط مشارکت کننده Dogecoin @Tdogewhisperer مطرح شده بود. او چند روز پیش اعلام کرد که دوج کوین به اوج جدیدی در تراکنش ها رسیده و در ۲۴ ساعت به ۱.۹ میلیون رسیده است.

با این حال، وی تصریح کرد که این تراکنش ها مربوط به جابجایی و تأیید وجوه نیست، بلکه مربوط به ایجاد کتیبه در زنجیره دوج کوین است. مشارکت کننده تاکید کرد که این کتیبه ها هیچ ارزش واقعی یا مورد استفاده ندارند.

برخی از جامعه Dogecoin معتقدند این پست‌ها چیزی شبیه به NFT هستند، در حالی که برخی دیگر آنها را به عنوان bloatware/spam می‌دانند.

۱۰۰ میلیون DOGE به رابینهود نقل مکان کرد

اوایل امروز، ردیاب اصلی ارزهای دیجیتال Whale Alert جزئیات یک انتقال بزرگ رمزنگاری را با ارسال ۱۰۰ میلیون Dogecoin به Robinhood به اشتراک گذاشت.

به گفته منبع فوق، تراکنش به ارزش ۷,۸۳۶,۶۷۸ دلار توسط یک کیف پول بلاک چین ناشناس آغاز شده است.

این مقدار قابل توجه Dogecoin به Robinhood ارسال شد زیرا قیمت DOGE از روز دوشنبه ۲.۵۶٪ از ارزش خود را از دست داده است. با این حال، امروز تلاش کرد تا بهبود یابد و ۱.۰۴ درصد افزایش یافت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا