🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin از آخرین پست میم ایلان ماسک پشتیبانی می کند

ایلان ماسک، مالک پلتفرم X/Twitter و میلیاردر فناوری، میم را در مورد شبکه رسانه اجتماعی X منتشر کرد که باعث نظرات حمایتی جامعه ارزهای دیجیتال شد. یکی از اولین کسانی که پاسخ داد، بیلی مارکوس، یکی از خالقان Dogecoin، معروف به “شیبتوشی ناکاموتو” در X بود.

مارکوس اغلب از ایلان ماسک و توییت هایش حمایت می کند. آنها همچنین هر دو میم ها را ترجیح می دهند و اغلب آنها را در برنامه X ارسال می کنند.

ماسک یک میم معروف را منتشر کرد که نشان می‌دهد یک مرد و یک زن به طور جداگانه در یک تخت دراز کشیده‌اند و زن نگران می‌گوید: “او احتمالاً فکر می‌کند…” معمولاً آن مرد به چیز کاملاً متفاوتی فکر می کند، اما این بار در پست ماسک، درست حدس زد و ماسک سپس نیمه دوم میم را اضافه کرد. در اینجا زن مرد دروغگو را در آغوش می گیرد و کنار هم می خوابند، این بار زن خوشحال است.

پلتفرم X توسط مدیر عامل Ripple به دلیل ویدیوهای کلاهبرداری XRP مورد انتقاد قرار گرفت

اخیراً، براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل شرکت کریپتو دکاکورن ریپل لبز، انتقادی را با هدف پلتفرم ایکس ایلان ماسک و یوتیوب منتشر کرد که به ویدیوهای کلاهبرداری XRP اجازه می دهد تا جایگزین تبلیغات پولی شوند.

رئیس Ripple خاطرنشان کرد که کلاهبرداری‌های XRP در پلتفرم‌های ذکر شده در بالا پیچیده‌تر شده‌اند و نه X و نه YouTube کاری برای از بین بردن آنها انجام نداده‌اند.

اخیرا، مایکل سیلر، حامی بیت کوین و رئیس MicroStrategy، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار بلاک چین IOG و Cardano نیز شکایات و هشدارهای مشابهی را به جوامع خود ارائه کرده اند.

هر دو شکایت داشتند که کلاهبرداران به فرصت‌های گسترده هوش مصنوعی روی آورده‌اند و با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی ویدیوهای کلاهبرداری ایجاد کردند.

بنیانگذار Cardano معتقد است که در دو یا سه سال آینده، تشخیص این ویدیوهای کلاهبرداری تولید شده توسط هوش مصنوعی از ویدیوهای واقعی غیرممکن خواهد بود. سیلور توییت کرد که تیمش ویدیوهای جعلی را که در مورد هدایای تقلبی بیت کوین صحبت می کرد حذف کرده است و به میلیون ها دنبال کننده خود در توییتر هشدار داد که مراقب این کلاهبرداری ها نباشند.

در ویدیوی کلاهبرداری فوق‌الذکر با حضور Garlinghouse، مدیرعامل جعلی ریپل نیز از جامعه ریپل دعوت کرد تا در ایردراپ XRP شرکت کنند. برای انجام این کار، او پیشنهاد می‌کند هر مقدار XRP را به کیف پول «ریپل» بفرستید تا دو برابر آن مقدار را پس بگیرید. این یک طرح معمولی است که زمینه ساز بسیاری از کلاهبرداری های رمزنگاری شده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا