اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin، یک مسابقه باورنکردنی اتریوم-سولانا را آغاز کرد

خالق دوج کوین، بیلی مارکوس، که معمولاً با نام شیبتوشی ناکاموتو شناخته می شود، یک رویارویی چشم نواز بین اتریوم و سولانا ایجاد کرده است.

در یک پست اخیر، مارکوس این سوال بحث برانگیز را از جامعه کریپتو مطرح کرد: “سولانا (SOL) یا اتریوم (ETH) کدام بهتر است؟ نظر من در مورد اینکه کدام بهتر است این است که کدام یک به من توصیه بیشتری می کند!” او آدرس های کیف پول خود را روی هر دو پلتفرم سنجاق کرد و منتظر تصمیم ماند.

پاسخ سریع و غافلگیر کننده بود. مارکوس تنها در پنج ساعت بیش از ۱۰۰۰۰ دلار در ارزهای دیجیتال مختلف جمع آوری کرد. کیف پول اتریوم ۸۲۰۰ دلار دریافت کرد که ۸۸ درصد از کل، در درجه اول اتریوم را شامل می شود.

در حالی که کیف پول سولانا وجوه کمتری جمع آوری کرد، نزدیک به ۲۰۰۰ دلار از دارایی های مختلف به دست آورد. اما چیزی که مارکوس را شگفت زده کرد، ترکیب التقاطی توکن های سولانا بود.

او اظهار داشت که کیف پول‌ها اکنون طیف گسترده‌ای از اقلام را جمع‌آوری می‌کنند. مارکوس که در ابتدا به عنوان یک پست شاد در نظر گرفته شده بود، به اشتراک گذاشت که وقتی افراد شروع به ارسال اقلام غیرمعمول مختلف به کیف پول کردند، وضعیت تغییر غیرمنتظره ای پیدا کرد.

او اعتراف کرد که اطلاعات محدودی در مورد سولانا به جز حضورهای مکرر او در فعالیت های آنلاین اخیر خود دارد.

سولانا در مقابل اتریوم

رویارویی غیرمعمول سولانا و اتریوم در بحبوحه رشد چشمگیر سولانا جذابیت بیشتری پیدا کرد و جایگاه خود را به عنوان چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تضمین کرد. SOL با رشد خیره کننده ۳۰۰٪ در برابر ETH به سطوحی رسیده است که از دسامبر ۲۰۲۱ مشاهده نشده است.

این تجدید حیات گفتمان را در مورد اینکه آیا سولانا به طور بالقوه می تواند ETH را بکشد را دوباره برانگیخت و بنیانگذار DOGE را تشویق کرد تا راه حل منحصر به فرد خود را برای این اختلاف ارائه دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا