اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin دارایی های بیت کوین را فاش می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • در اینجا مشخص شده است که مارکوس چقدر بیت کوین دارد
  • قانون اول باشگاه دارندگان ارز دیجیتال

بیلی مارکوس، یکی از دو خالق رمزارز اصلی Dogecoin، در یک توییت اخیر فاش کرد که چقدر بیت کوین دارد. او همچنین به شوخی اشاره کرد که اگر ارز دیجیتال پرچمدار جهان به سطح قیمت ۱۰۰۰۰۰ دلاری مورد انتظار برسد، چه کاری انجام خواهد داد.

مارکوس در X/Twitter و دیگر رسانه های اجتماعی از نام مستعار “شیبتوشی ناکاموتو” استفاده می کند.

در اینجا مشخص شده است که مارکوس چقدر بیت کوین دارد

بیلی مارکوس، خالق کد Dogecoin در توییتی که در روز ولنتاین منتشر شد، گفت که اگر بیت کوین در نهایت به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد، قصد دارد چه کاری انجام دهد. او با صرف شام در باغ زیتون جشن خواهد گرفت.

در مورد دارایی‌های شخصی بیت‌کوین خود، مارکوس این اطلاعات را وقتی در مورد اندازه بیت کوین پرسیده شد، به اشتراک گذاشت و توییت او بیان کرد که ممکن است به‌طور شگفت‌انگیزی ذخیره کوچکی برای یک افسانه در دنیای رمزارز به نظر برسد: ۰.۰۰۶ BTC. در زمان نگارش این مقاله، این مقدار بیت کوین ۳۱۱.۲۱ دلار ارزش داشت.

قانون اول باشگاه دارندگان ارز دیجیتال

بنابراین، خالق Dogecoin حتی نمی تواند در دسته نهنگ هایی قرار بگیرد که ۱ بیت کوین دارند. از سوی دیگر، اولین قانون هر صاحب ارز دیجیتال این است که دارایی های ارز دیجیتال خود را به صورت عمومی افشا نکند. قانون دوم هر صاحب ارز دیجیتال این است که دارایی های ارز دیجیتال خود را به صورت عمومی افشا نکند. احتمالاً می توانید حدس بزنید قانون سوم چیست.

بیلی مارکوس به خاطر نگرش تا حدی شکاکانه خود نسبت به تجارت کریپتو و سرمایه گذاری در کریپتو معروف است. او اغلب در توییت‌های خود می‌گوید که رمزنگاری زیادی در اختیار ندارد (و همچنین سکه‌های مبتنی بر ERC20 را دوست ندارد). او در چندین توییت توضیح داد که عاشق بیت کوین است و مقداری Dogecoin از روزهای اولیه این پروژه باقی مانده است.

او همچنین مجبور شد برای پرداخت مالیات چند سال پیش مقداری اتریوم را با ضرر بفروشد. مارکوس مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی Dogecoin در دسامبر ۲۰۱۳ استعفا داد و طبق یکی از توییت‌های او، از آن زمان تاکنون فقط DOGE را از طریق راهنمایی خریداری می‌کند.

این شرکت قصد ندارد به بنیاد Dogecoin که در حال حاضر DOGE را اداره می‌کند بپیوندد و قصدی برای ایجاد یک ارز دیجیتال دیگر ندارد. با اعتراف او، او عاشق کار روزانه خود است (که احتمالاً مربوط به رمزگذاری رمزنگاری شده است).


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا