اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin شایعات در مورد ثروت خود را رد می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • مارکوس و پالمر “تقریبا هیچ کاری از DOGE انجام ندادند”
  • در اینجا مقدار DOGE و BTC Markus آورده شده است

بیلی مارکوس، که در سال ۲۰۱۳ با جکسون پالمر، ارز دیجیتال میم اصلی Dogecoin را ایجاد و راه‌اندازی کرد، اغلب تاریخچه نحوه ایجاد DOGE و موضع خود را در مورد نه تنها DOGE و رمزنگاری، بلکه به طور کلی موضوعات متنوعی به اشتراک می‌گذارد.

چندین بار در گذشته، مارکوس مجبور شده است در مورد شایعات مربوط به اندازه دارایی خالص خود اظهار نظر کند. او امروز به یکی از کاربران توییتر پاسخ داد و بار دیگر این ادعاها را تکذیب کرد.

مارکوس و پالمر “تقریبا هیچ کاری از DOGE انجام ندادند”

اوایل امروز، بیلی مارکوس (معروف به “شیبتوشی ناکاموتو” در توییتر/X) توییت کرد که پیشنهاد تغییر سن بازنشستگی از استاندارد فعلی به ۳۸ را خواهد داد. او کمی جلوتر رفت و تعریف خودش را از «بازنشستگی» کرد. ” برای یکی از بنیانگذاران Dogecoin، این فرصتی است تا “روی چیزهایی که می خواهید روی آنها کار کنید” کار کنید.

هنگامی که یکی از کاربران توییتر به مارکوس گفت: “تو ثروتمندی، فقیر رفتار نکن”، شیبتوشی ناکاموتو این فرض را رد کرد و اظهار داشت که او اصلاً ثروتمند نیست زیرا نمی تواند از عهده کار روزانه خود برود.

در توییتی که در اوایل سال ۲۰۲۲ منتشر شد، مارکوس به معنای واقعی کلمه اعلام کرد که او و جکسون پالمر با اشاره به Dogecoin، «هیچ چیزی از این کار نکرده‌اند». او همچنین اشاره کرد که این روزها حجم زیادی از ارزهای رمزنگاری شده میم در حال تولید است. مارکوس اینها را “توکن های اجباری” می نامد و فکر می کند تنها دلیلی که توسعه دهندگان آنها را می سازند، کسب سود مالی از قماربازان است. او اعتراف می کند که برخی از توسعه دهندگان در تلاش هستند تا مزایایی را برای میم کوین خود به ارمغان بیاورند.

در مورد DOGE، به گفته بیلی مارکوس، “برای هیچ هدفی جز احمقانه و طنز آمیز بودن” ساخته شده است. در رابطه با دارایی خالص خود، در نوامبر سال گذشته، مارکوس در مورد مقاله ای اظهار داشت که دارایی خالص او ۵ میلیون دلار است. او اظهار داشت که مالک این ثروت نیست.

در اینجا مقدار DOGE و BTC Markus آورده شده است

اخیراً، مارکوس اندازه ذخیره بیت کوین خود را فاش کرد و در توییت‌های قبلی، پس از کنار گذاشتن پروژه میم کوین در مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی آن در سال ۲۰۱۳، میزان دوج کوین خود را به اشتراک گذاشته بود.

طبق گفته Shibetoshi Nakamoto، دارایی بیت کوین کوچک است و از ۰.۰۰۶ BTC تشکیل شده است. این مبلغ در زمان نگارش این مقاله معادل ۳۱۰.۰۹ دلار است. در مورد ذخیره Dogecoin او، حدود ۲۲۰۰۰۰ DOGE وجود دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا