🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin سلامت دارندگان کریپتو را زیر سوال می برد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نگه داشتن رمزارز چه حسی دارد؟
  • ایلان ماسک به پرداخت‌های احتمالی DOGE برای خودروهای تسلا اشاره می‌کند

بیلی مارکوس که در شبکه اجتماعی Twitter/X با نام «شیبتوشی ناکاموتو» شناخته می‌شود و در سال ۲۰۱۳ با جکسون پالمر ارز رمزپایه نمادین Dogecoin را ایجاد کرد، مدت‌هاست که در توییتر ناباوری خود را نسبت به رمزارزها ابراز کرده است. دارایی سرمایه گذاری آتی

نگه داشتن رمزارز چه حسی دارد؟

در یک توییت اخیر، به نظر می رسد که او سلامت عقل دارندگان ارزهای دیجیتال را زیر سوال برده است.

در ویدئوی کوتاهی که مارکوس به اشتراک گذاشته است، مشاهده می شود که مردی از تظاهر به پریدن از بالکن یک ساختمان آپارتمانی و نوشیدن نظافت منزل و موارد مشابه که برای سلامتی بسیار مضر است، لذت می برد. توییت واقعی مارکوس به این شرح است: “چه احساسی دارد که رمزارز را نگه دارید؟”

در آوریل سال گذشته، موسس DOGE توییت کرد که «سرمایه گذاری در رمزارز به معنای واقعی کلمه فقط سرمایه گذاری در بیماری روانی است» و همین تعریف را برای سرمایه گذاران NFT اضافه کرد. طبق توییت خود که در ماه دسامبر منتشر شد، مارکوس مقدار کمی (اما فاش نشده) Dogecoin و ۰.۰۰۶ دلار بیت کوین در اختیار دارد.

او یک بار توییت کرد که هرگز ارزهای رمزنگاری شده میم را نمی خرد و به طور کلی از تمام سکه های ERC-20 بیزار است. او اغلب به جامعه ارزهای دیجیتال یادآوری می‌کند که بلافاصله پس از راه‌اندازی Dogecoin در سال ۲۰۱۳ آن را ترک کرد. شیبتوشی ناکاموتو در پاسخ به سوالات متعدد در مورد اینکه آیا می‌خواهد به DOGE بازگردد یا ارز دیجیتال دیگری ایجاد کند، اظهار می‌دارد که همیشه عاشق کار روزانه خود بوده و هرگز به DOGE باز نخواهد گشت. یا او در حال راه اندازی یک رمزنگاری جدید است زیرا نگران واکنش های منفی جامعه رمزنگاری است که قبلاً اغلب با آن مواجه می شود.

ایلان ماسک به پرداخت‌های احتمالی DOGE برای خودروهای تسلا اشاره می‌کند

اوایل این هفته، مارکوس از طرفداران ارزهای دیجیتال در مورد اینکه آیا DOGE و سایر آلتکوین‌ها (مخصوصاً BEL) نسبت به آن برتری دارند، سؤالی دریافت کرد. مارکوس به این موضوع پاسخ داد: «دوج کوین در میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر مورد استفاده میلیون‌ها نفر در سراسر جهان قرار دارد.»

در اوایل این هفته، ایلان ماسک، غول فناوری و مدیر عامل تسلا، که از طرفداران بزرگ Dogecoin است، اشاره کرد که تسلا ممکن است پرداخت‌های DOGE را در مقطعی در آینده یکپارچه کند. ماسک بار دیگر اظهار داشت که دوج کوین واحد پول مردم است و او آشکارا ترجیح می دهد از دوج کوین به جای بیت کوین حمایت کند، زیرا دومی مورد علاقه ثروتمندان است و مورد دوم برای کاربران عادی قابل استفاده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا