🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin بیانیه تاریخی DOGE خود را ضمن اطمینان از افزایش ۱۸ درصدی قیمت بازگو کرد.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیام Dogecoin از سال ۲۰۱۳
  • دوج کوین یک شبه ۱۸ درصد افزایش یافت

بیلی مارکوس، که رمزارز اصلی میم DOGE را با همکاری جکسون پالمر تأسیس کرد و آن را در دسامبر ۲۰۱۳ راه اندازی کرد، توییتی درباره اختراع خود منتشر کرد و به پیام «تاریخی» که از انجمن بیت کوین دریافت کرد اشاره کرد.

مارکوس در پلتفرم X (توئیتر سابق) و سایر شبکه های اجتماعی با نام “شیبتوشی ناکاموتو” شناخته می شود.

در همین حال، قیمت Dogecoin در ۲۴ ساعت گذشته بسیار افزایش یافته است و امروز ۲۲.۷۶ درصد افزایش یافته است.

پیام Dogecoin از سال ۲۰۱۳

بیلی مارکوس فقط توییت کرد که Dogecoin یک شاخص عالی برای اینکه “افراد چقدر عقب مانده شده اند” است.

مارکوس با اضافه کردن ایموجی “ROFL” به توییت خود به شوخی گفت: “اگر از این موضوع آزرده خاطر شده اید، به اندازه کافی عقب مانده نیستید که در رمزارز باشید.” او با توضیح اینکه این فکر در ابتدا از کجا سرچشمه گرفت، یک اسکرین شات از پیامی از انجمن بیت کوین در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۱۳ منتشر کرد که در آن، وقتی از کاربر پرسیده شد که آیا DOGE باید عمداً به تعویق بیفتد، پاسخ داد: “بله، همینطور است.” است.”

دوج کوین یک شبه ۱۸ درصد افزایش یافت

در ۲۴ ساعت گذشته، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار با ۲۲.۷۶ درصد افزایش به ۰.۱۵۰۱ دلار رسید. تا کنون، DOGE اندکی عقب نشینی کرده و با ۳.۲۱ درصد کاهش به ۰.۱۴۵۶ دلار رسیده است.

به طور کلی، از ابتدای هفته، DOGE به میزان خیره کننده ۷۳.۲۸ درصد افزایش یافته است.

افزایش عظیم قیمت دوج کوین تا حد زیادی به دلیل افزایش اخیر بیت کوین، “موتور بازار ارزهای دیجیتال” بود. از ابتدای هفته، بیت کوین ۲۱.۷۴ درصد افزایش یافته است و برای مدت کوتاهی به بالاترین حد وحشتناک ۶۴۰۰۰ دلار رسیده است. تا کنون، بیت کوین به زیر ۶۲۰۰۰ دلار سقوط کرده است و در زمان نگارش این مقاله به ۶۱۹۹۰ دلار تغییر می کند.

افزایش بیت کوین ناشی از هیاهوهای اخیر و هیجانات نهادی در مورد وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین است. کمیسیون امنیت و مبادلات سرانجام در ۱۱ ژانویه به آنها چراغ سبز نشان داد، پس از آن که صندوق های پوشش ریسک مختلف، به ویژه Grayscale، نزدیک به یک دهه را صرف لابی کردن برای تأیید و راه اندازی آنها کردند. در حال حاضر، بزرگترین ETF بیت کوین مبتنی بر نقطه، بلک راک است که دارای ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین است. این نقطه عطف حماسی در هفته گذشته به دست آمد و بلک راک بسیار بهتر از بقیه ETF ها عمل کرد.

سایر ارائه دهندگان ETF عبارتند از Fidelity، Bitwise، VanEck.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا