🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin برنامه قاتل هوش مصنوعی عجیب را پیش بینی کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “کاربرد عالی هوش مصنوعی و VR”
  • نظر خالق DOGE در مورد کاهش قیمت بیت کوین

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، معروف به “شیبتوشی ناکاموتو” در رسانه های اجتماعی، یکی از پیش بینی های طعنه آمیز خود در زمینه فناوری را در X/Twitter به اشتراک گذاشت.

از آنجایی که مارکوس یک تولیدکننده محتوای معمولی در X است، او اغلب در توییت‌های خود درباره موضوعات و موضوعات پرهیجانی که فراتر از ارزهای دیجیتال است نظر می‌دهد. یکی از این موارد توسعه سریع هوش مصنوعی اخیرا بوده است و امروز «شیبتوشی ناکاموتو» توییتی در این باره منتشر کرد.

“کاربرد عالی هوش مصنوعی و VR”

بیلی مارکوس توییتی منتشر کرد که می‌توان آن را پیش‌بینی کنایه‌آمیز در نظر گرفت که کدام اپلیکیشن می‌تواند برنامه‌های هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) و VR (واقعیت مجازی) را در آینده از بین ببرد. او معتقد است که یکی از گزینه‌ها در اینجا می‌تواند اپلیکیشنی باشد که این دو را با هم ترکیب می‌کند و به یک دوست دختر انیمه AI + VR منجر می‌شود.

اوایل این ماه، مارکوس همچنین در توییتی که به تصمیمات سال نو اختصاص داشت، به موضوع هوش مصنوعی پرداخت. او این فرضیه را مطرح کرد که با توسعه سریع چت ربات OpenAI ChatGPT و سایر شرکت های شاخص که بر روی محصولات هوش مصنوعی خود کار می کنند، مردم احتمالاً شروع به آزمایش این «دستیاران مجازی» در زمینه های مختلف خواهند کرد. این لیست شامل یادگیری نحوه طراحی، کدنویسی، نوشتن رمان، وکیل شدن و گزینه های دیگر بود.

امسال، گوگل و مایکروسافت (که دارای OpenAI است) قبلاً محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی خود را منتشر کرده اند و مایکروسافت نسخه رایگان Copilot را برای آزمایش ارائه می دهد. در حال حاضر، OpenAI نسخه پولی ChatGPT را به سطحی ارتقا داده است که می تواند از قبل تصاویری شبیه به برنامه Midjourney ارائه دهد.

نظر خالق DOGE در مورد کاهش قیمت بیت کوین

در اوایل این هفته، یکی از بنیانگذاران Dogecoin یک توییت طعنه آمیز و طعنه آمیز منتشر کرد و در مورد کاهش شدید قیمت بیت کوین اظهار نظر کرد. این اتفاق در ۲۳ ژانویه رخ داد، زمانی که بیت کوین با انحلال گسترده ۱۰۰ میلیون دلار ارزهای دیجیتال (از جمله BTC) مواجه شد و به زیر سطح ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کرد.

امروز، این ارز دیجیتال پرچمدار توانست تا ۲.۲۴ درصد بهبود یابد و دوباره به سطح ۴۰۰۰۰ دلار برسد. بنابراین، از روز سه‌شنبه این هفته، بیت‌کوین ۵.۴۵ درصد از پایین‌ترین سطح ۳۸۷۳۹ دلار افزایش یافته است.

در ۱۸ ژانویه، بیت کوین به اوج محلی ۴۲۸۶۴ دلار رسید، اما پس از آن با افت ۹.۷۲ درصدی همراه شد زیرا بیت کوین پس از تایید ETF نوسانات بالایی را نشان داد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا