اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin بیانیه مهمی درباره Crypto Bloodbath منتشر کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیلی مارکوس، بنیانگذار Dogecoin (DOGE) که در X (توئیتر سابق) با نام Shibetoshi Nakamoto شناخته می شود. واکنش نشان داد به آخرین سقوط بازار ارزهای دیجیتال. پس از رالی اخیر کریپتو که در آن بیت کوین (BTC) به بالاترین سطح تاریخ ۷۳۸۳۵ دلار (ATH) رسید، بازار در پایان هفته گذشته روند نزولی را آغاز کرد.

با این حال، روز سه شنبه یک سقوط قابل توجه در بازار ارزهای دیجیتال رخ داد. داده های CoinGlass آشکار می کند ۶۳۷.۳۱ میلیون دلار انحلال در ۲۴ ساعت گذشته صورت گرفته است. از این تعداد، ۵۲۶.۴۹ میلیون دلار در انحلال طولانی مدت و ۱۱۰.۸۲ میلیون دلار در انحلال کوتاه مدت بوده است. این نشان می دهد که بازار انتظار چنین تحول ناگهانی را نداشت تصادف.

علاوه بر این، بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار، شاهد افت قیمت ۷.۲۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته بود. در حال حاضر با قیمت ۶۳۲۳۵ دلار معامله می شود، به نظر می رسد قیمت بیت کوین شتاب صعودی خود را از دست داده است و قبل از نصف شدن مورد انتظار وارد دوره عقب نشینی شده است.

واکنش بنیانگذار Dogecoin به سقوط بازار

بیلی مارکوس، بنیانگذار Dogecoin، با اظهار نظر در مورد این آخرین سقوط بازار، به طنز با فعالان بازار صحبت کرد. از قضا، او در توییتی نوشت که فکر می کند رمزارز “عالی” است. اما مارکوس اضافه کرد که برای اینکه این امر عالی در نظر گرفته شود، فرد باید در “سلامت روانی بد” باشد. مارکوس، که سکه محبوب میم را ایجاد کرد DOGE، موضع او در مورد کریپتو با جکسون پالمر در سال ۲۰۱۳ واضح بود.

او قبلا در X اعلام کرده بود که ارزهای دیجیتال را به عنوان دارایی های سرمایه گذاری بلندمدت نمی بیند. موسس هفته گذشته DOGE به اشتراک گذاشته شده است نظر دیگری که سلامت دارندگان کریپتو را زیر سوال می برد. او ویدئویی را در پلتفرم رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که نشان می دهد فردی در حال انجام کارهای غیرمنطقی مانند پریدن از پنجره است. مارکوس اظهار داشت که این دقیقا همان چیزی است که دارایی های دیجیتالی را در اختیار دارید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا