🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin بیانیه بیت کوین را در رابطه با کاهش بیشتر بیت کوین صادر می کند

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • حمام خون بیت کوین ادامه دارد
  • بیت کوین وارد محدوده ۳۰۰۰۰ دلار نخواهد شد: Samson Mow

بیلی مارکوس که ارز دیجیتال نمادین Dogecoin را با جکسون پالمر در سال ۲۰۱۳ تأسیس و راه‌اندازی کرد، در شبکه اجتماعی توییتر/X درباره کاهش بیشتر بیت‌کوین اظهار نظر کرد زیرا اوایل امروز به زیر سطح ۳۹۰۰۰ دلار سقوط کرد.

“شیبتوشی ناکاموتو”، همانطور که مارکوس در توییتر شناخته می شود، در آخرین توییت خود گفت: “صبح بخیر به همه به جز بیت کوین” و به این ترتیب به طعنه نارضایتی خود را از نوسانات بزرگترین ارز دیجیتال جهان که او و پالمر در ایجاد آن تقلید کردند، نشان داد. DOGE.

اوایل امروز، ارز دیجیتال پیشرو به زیر ۳۹۰۰۰ دلار سقوط کرد و به ۳۸۵۴۳ دلار رسید. با این حال، به سرعت بهبود یافت و ۲.۴۱٪ (در مقابل ضرر قبلی ۳.۵۲٪) افزایش یافت، و در زمان نگارش، BTC با قیمت ۳۹۴۷۱ دلار تغییر می کند.

حمام خون بیت کوین ادامه دارد

از آنجایی که وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تأیید شد و معاملات ETF در ۱۱ ژانویه آغاز شد، بیت کوین در ابتدا با افزایش شدید بالاتر از سطح ۴۹۰۰۰ دلار پاسخ داد.

با این حال، این مدت زیادی طول نکشید و بیت کوین به سرعت به قرمزی سقوط کرد. این قیمت از ۴۹۰۰۰ دلار به ۳۹۴۷۱ دلار فعلی کاهش یافته است که تا کنون ۱۹.۵۶ درصد از دست داده است.

همانطور که گزارش شد، اوایل امروز بازار ارزهای دیجیتال با ۱۰۰ میلیون دلار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال که در پلتفرم های مختلف معاملات ارزهای دیجیتال نقد شدند، دچار حمام خون بزرگی شد.

علاوه بر این، طبق توییت اخیر تحلیلگر و معامله گر ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، ماینرهای بیت کوین از شر ۷۰۰۰۰ بیت کوین (معادل ۳ میلیارد دلار) با تخلیه مقادیر زیادی بیت کوین در دو هفته گذشته خلاص شدند. .

بیت کوین وارد محدوده ۳۰۰۰۰ دلار نخواهد شد: Samson Mow

جدا از این، Grayscale به صدور بیت کوین از Grayscale Bitcoin Trust ادامه می دهد. دیروز، شرکتی به رهبری مایکل سوننشاین، ۱۴۲۹۲ بیت کوین به ارزش بیش از یک میلیارد دلار آمریکا فروخت.

با این حال، در حالی که بسیاری از معامله گران ارزهای دیجیتال امیدوارند که بیت کوین تا محدوده ۳۰۰۰۰ دلار کاهش یابد و در نتیجه شروع به خرید کند، Samson Mow حداکثر گرا و مبشر بیت کوین، مدیرعامل ژانویه ۳، باور ندارد که این اتفاق بیفتد.

در همین حال، مو قویاً معتقد است که بیت کوین در نهایت به سطح مورد انتظار ۱ میلیون دلار خواهد رسید. با این حال، مشخص نمی کند که چه زمانی این اتفاق می افتد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا