🚨 اخبار ارز دیجیتال

دفاع بنیانگذار Dogecoin از ایلان ماسک در برابر انتقاد استیون کینگ افسانه ترسناک

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • استیون کینگ بار دیگر از ایلان ماسک انتقاد کرد
  • بنیانگذار DOGE و جامعه به کینگ پاسخ می دهند

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران DOGE و بسیاری از اعضای جامعه Dogecoin به دفاع از ایلان ماسک، مالک X (توئیتر سابق) در برابر انتقاداتی که استفن کینگ، افسانه نویسندگی ترسناک به او وارد می کند، برخاسته اند.

استیون کینگ بار دیگر از ایلان ماسک انتقاد کرد

این نویسنده مشهور جهان ترسناک از زمان تصاحب توییتر/X در سال ۲۰۲۲ با ماسک مخالفت کرده است، سپس سال گذشته آن را به X تغییر نام داد و چک‌های تأیید چند رنگ را با پرداخت هزینه ماهانه معرفی کرد. برای افراد، این چک آبی به ارزش ۸ دلار در ماه است.

کینگ از پرداخت این پول به طور اصولی خودداری کرد و همینطور بازیگر افسانه ای ویلیام شاتنر (مشهور به خاطر بازی در نقش کاپیتان جیمز تی کرک در مجموعه فیلم های Star Trek). ماسک به آنها پیشنهاد داد که چک های خود را نگه دارند و پول را از جیب او خارج کنند. احتمالاً به خاطر احترام و به این دلیل که او می خواست این افراد مشهور را روی پلتفرم خود نگه دارد (کینگ نزدیک به ۷ میلیون دنبال کننده دارد).

هر دو موافق بودند، اما کینگ همچنان به انتقاد از ایلان ماسک در توییت های خود هر از گاهی ادامه می داد. ماسک به کینگ توضیح داد که این اقدام نه تنها برای خلاص شدن از شر ربات‌ها در توییتر/X، بلکه برای پایدار ماندن از نظر مالی به دلیل عدم وجود منبع درآمد قابل اعتماد و مداوم برای تبلیغ‌کنندگان ضروری است.

این بار، نویسنده از ماسک به دلیل نیاز او به قرار دادن “برند شخصی خود در همه چیز” از جمله توییتر انتقاد کرد.

بنیانگذار DOGE و جامعه به کینگ پاسخ می دهند

ارتش Dogecoin با احترام به نویسنده افسانه ای، همراه با یکی از بنیانگذاران DOGE، بیلی مارکوس، پاسخ داد. توییت مارکوس، با لحن کنایه آمیز سنتی خود، تلویحاً به این نکته اشاره کرد که کینگ حق ندارد به پلتفرم خریداری شده توسط ماسک نام قدیمی خود را بدهد و آن را همانطور که می‌داند نامگذاری کند.

کاربر توییتر DogeDesigner (ادعا دارد که UX/UI و طراح گرافیک در Dogecoin است) برای شاه توضیح داد او توضیح داد که چرا دسته توییتر دیگر معتبر نیست (به دلیل محدودیت قدیمی ۱۴۰ کاراکتری برای پیام ها) و به او توصیه کرد که در نهایت شروع به فراخوانی پلتفرم با نام فعلی کند.

کاربر توییتر @dogeofficialceo توییتی منتشر کرد که در آن به دنبال کنندگانش پیشنهاد کرد نامی مناسب برای کتاب بیاورند. استیون کینگ ممکن است درباره ایلان ماسک بنویسد اگر او این کار را انتخاب کند. پاسخ های کنایه آمیزی به دنبال داشت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا