اخبار ارز دیجیتال

بنیاد Dogecoin برنامه های بزرگی را اعلام کرد

فهرست

  • به روز رسانی Libdogecoin
  • مشتاقانه منتظر است

در یک توسعه اخیر به روز رسانی وبلاگاد توبز، مهندس ارشد نرم افزار بنیاد Dogecoin، تعدادی از برنامه های بلندپروازانه را برای امسال تشریح کرد.

به گفته Tubbs، سال گذشته با راه اندازی و بهبود مستمر ابتکارات کلیدی مانند GigaWallet، LibDogecoin و RadioDoge، سال مهمی برای Dogecoin بوده است.

اما پایه و اساس بر اساس دستاوردهای آنها نیست. با توجه به اینکه نقشه راه به‌روزرسانی شده هفته آینده انتظار می‌رود، تیم Dogecoin در حال آماده‌سازی برای سال «پیشگامانه» پیش‌رو است.

به روز رسانی Libdogecoin

کار سخت این بنیاد منجر به انتشار libdogecoin 0.1.3 شده است. این آپدیت که یک سال از ساخت آن می گذرد، شامل بسیاری از ویژگی ها و پیشرفت های جدید است.

برخی از ویژگی ها از پیشنهادات انجمن (از جمله پشتیبانی اندروید) گرفته شده است.

تیم توسعه مشتاقانه منتظر دیدن برنامه‌ها و نوآوری‌هایی است که از این نسخه پدیدار خواهد شد.

مشتاقانه منتظر است

نقشه راه بنیاد Dogecoin برای سال ۲۰۲۴ جاه طلبانه است. هدف آن گسترش ادغام سبد خرید GigaWallet به پلتفرم هایی مانند Shopify و توسعه API های کاربرپسندتر و گزینه های پایگاه داده است.

انتظار می رود این ابتکار پذیرش Dogecoin توسط فروشگاه های آنلاین و پلت فرم های رسانه های اجتماعی را تسهیل کند.

در همین حال، RadioDoge با تمرکز بر مناطقی با اتصال اینترنت محدود با استفاده از فناوری LoRa و شبکه ماهواره ای Starlink، به افزایش دسترسی Dogecoin ادامه خواهد داد.

این بنیاد همچنین بر روی ابتکارات اجتماعی و توسعه، از جمله گسترش تیم، مشارکت جامعه، و راه‌اندازی یک وب‌سایت جدید و پورتال توسعه‌دهنده تمرکز دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا