🚨 اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin (DOGE) به لاس وگاس؟ ایلان ماسک ایکس مجوز جدیدی در ایالت مهم آمریکا دریافت کرد

در یک توسعه پیشگامانه، X با اخذ مجوز انتقال پول به نقطه عطف مهمی دست یافته است. نوادا تنظیم کننده. این نامگذاری کلیدی مجوز، X را به عنوان یک بازیکن قدرتمند در صنعت مالی قرار می دهد و آن را برای تسهیل نقل و انتقالات پولی برون مرزی مشابه غول های صنعتی مانند CashApp و PayPal قرار می دهد.

تصویب در ۲۹ ژانویه نشان دهنده یک گام استراتژیک در جهت انجام تعهدات است الون ماسکچشم انداز بلندپروازانه این شرکت برای تبدیل پلتفرم رسانه اجتماعی اخیراً خریداری شده خود در توییتر به یک برنامه کاربردی فراگیر که قادر به مدیریت تراکنش های مالی است.

ماسک که در اکتبر ۲۰۲۲ توییتر را تصاحب کرد، X را به عنوان “اپلیکیشن همه چیز” نهایی در نظر می گیرد و این آخرین پیروزی مجوز گامی مهم به سوی تحقق این هدف است. X قبلا دارای مجوز انتقال پول در چندین ایالت آمریکا از جمله آرکانزاس، وایومینگ، ویرجینیا، میشیگان و پنسیلوانیا بود.

X Payments و Dogecoin

هفته گذشته، X از حساب Payments خود رونمایی کرد که نشان دهنده ورود استراتژیک به بخش مالی است. عزم تزلزل ناپذیر ماسک مشهود است و راه را برای راه اندازی پیش بینی شده پرداخت های همتا به همتا که به طور بالقوه تا اواسط سال ۲۰۲۴ در دسترس عموم قرار می گیرد، هموار می کند.

پیشرفت قابل توجهی نیز با افزایش اخیر رخ داده است. قیمت دوج کوین، با به روز رسانی های صفحه رسانه اجتماعی Xpayments همراه باشید. در حالی که ماسک برنامه‌هایی برای انتشار توکن‌های شرکت را رد کرده است، گمانه‌زنی‌ها در مورد همکاری احتمالی در جامعه کریپتو شایع است. DOGE و X.

چراغ سبز نظارتی از نوادا، نفوذ فزاینده X را در چشم‌انداز مالی تقویت می‌کند و گام مهمی در سفر ایلان ماسک برای بازتعریف مرزهای فناوری مالی است.

اکنون این سوال جالب مطرح می شود: آیا این موفقیت در صدور مجوز می تواند راه را برای ادغام Dogecoin با X، به ویژه در شهر شلوغ لاس وگاس، هموار کند؟

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا