اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin (DOGE) تسلط حماسی را در این متریک شبکه نشان می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال با مضمون سگ Dogecoin (DOGE) تسلط قابل توجهی در تراکنش های شبکه در بین همتایان خود نشان داده است.

با توجه به این به بلوکدوج کوین از نظر تعداد تراکنش ها یا «تعداد تراکنش ها» از سایر کوین های سگ مانند Shiba Inu، Floki و BONE و میم کوین ها مانند PEPE و LADYS بهتر است.

IntoTheBlock نموداری را منتشر کرد که چنین سلطه‌ای را نشان می‌داد و عنوانی را اضافه کرد که می‌خواند: “می‌توان استدلال کرد که جنگ‌های Memecoin در مورد سودمندی نیست. با این حال، تسلط Dogecoin در تعداد تراکنش‌ها غیرقابل تردید است.”

افزایش تعداد تراکنش های Dogecoin نشان دهنده سطح بالای فعالیت و پذیرش آن و موارد استفاده بالقوه آن به عنوان یک سیستم پرداخت و ارز انعام است.

Dogecoin که در سال ۲۰۱۳ به عنوان یک شوخی با الهام از میم ویروسی “doge” که سگ شیبا اینو را به تصویر می‌کشد، ساخته شد و محبوبیت و حمایت ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا را به دست آورد.

اقدام قیمت DOGE

Dogecoin (DOGE) پس از اعلام حساب Xpayments X (توئیتر سابق) در ۲۰ ژانویه جهش غیرمنتظره ای بیش از ۱۴٪ به ۰.۰۹۷ دلار را تجربه کرد.

Dogecoin قبلاً از اوج خود بازگشته است و تقریباً تمام سودهای خود را از رالی آخر هفته پاک کرده است. DOGE با ۶.۷۲ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۷۶ دلار در زمان نگارش این مقاله رسیده است که بازتابی از بقیه بازار ارزهای دیجیتال است.

بیت‌کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، در ساعات معاملاتی اروپا در روز سه‌شنبه به زیر ۳۹۰۰۰ دلار سقوط کرد و تقریباً تمام سودهای حاصل از دو ماه گذشته در انتظار تاییدیه‌های صندوق قابل معامله در بورس (ETF) در ایالات متحده را پس گرفت.

اگر Dogecoin امروز با قیمت قرمز بسته شود، سه روز متوالی کاهش قابل توجهی را تجربه خواهد کرد. در همین حال، تمام توجهات معطوف به حمایت ۰.۰۷۴ دلاری است، که دوبار سقوط Dogecoin را در ژانویه متوقف کرد، پیش از حمایت اصلی ۰.۰۷۳ دلار در SMA 200 روزانه.

در روند صعودی، Dogecoin باید یک بار دیگر از SMA 50 روزانه در ۰.۰۸۸ دلار پیشی بگیرد تا یک افزایش تازه را ایجاد کند که می تواند به سطح ۰.۱ دلار برسد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا