🚨 اخبار ارز دیجیتال

رالی Dogecoin (DOGE) باعث سود ۸۰ درصدی سرمایه گذاران شد، چه اتفاقی می افتد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که قیمت Dogecoin (DOGE) در اوایل این هفته شاهد افزایش قابل توجهی بود ۸۱% سرمایه گذاران از سود لذت می برند این داده ها که توسط پلتفرم تحلیلی IntoTheBlock ارائه شده است، تغییر قابل توجهی را در پویایی بازار ارز دیجیتال نشان می دهد.

نکته جالب این است که این پلتفرم همچنین نشان می‌دهد که Dogecoin دارای ۶۵ درصد از دارندگان بزرگ است که اغلب به آنها “نهنگ” می‌گویند. این آمار تأثیر قابل توجهی را که این سهامداران اصلی بر تحرکات بازار ارزهای دیجیتال دارند روشن می کند. علاوه بر این، ۶۰ درصد از دارندگان DOGE با حفظ سرمایه گذاری خود برای بیش از یک سال، اعتقاد بلندمدت خود را به ارز دیجیتال نشان دادند.

مسیر اخیر قیمت دوج کوین چیزی کمتر از چشمگیر نبوده است. در اوایل این هفته، ارز دیجیتال تجربه ای داشت. رالی قابل توجهتوجه سرمایه گذاران و علاقه مندان را به خود جلب کرد. این در حالی است که در ۲۴ ساعت گذشته اصلاح جزئی در روند قیمت ایجاد شده است.

طبق آخرین آمار CoinMarketCap، DOGE تجارت با کاهش ۶.۱۷ درصدی در روز گذشته به قیمت ۰.۱۳۳۵ دلار معامله شد. علیرغم این افت اخیر قیمت، قیمت Dogecoin همچنان در هفته گذشته ۵۵.۱۵ درصد افزایش یافته است که نشان دهنده ماهیت پرنوسان و در عین حال امیدوارکننده سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است.

رالی دیگر Dogecoin؟

افزایش ارزش Dogecoin و سود سرمایه‌گذاران را می‌توان به عوامل مختلفی نسبت داد، از جمله افزایش پذیرش جریان اصلی و پویایی سفته‌بازی ذاتی بازار کریپتو. با این حال، باید به تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، علی مارتینز اشاره کرد، که پیش‌بینی‌هایش لایه جدیدی از حدس و گمان و هیجان را در مورد آینده DOGE اضافه می‌کند.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، مارتینز گفت: مشخص شده است به نظر می رسد که رفتار بازار فعلی Dogecoin منعکس کننده الگوهای انباشتی است که در طول دوره های صعودی تاریخی مشاهده شده است. این الگو که از ۱۳ ژوئن ۲۰۲۲ شروع شد، نشان می دهد که Dogecoin به طور بالقوه می تواند در هفته ۲۲ آوریل ۲۰۲۴ در آستانه یک صعود سهموی باشد.

اگر تحلیل مارتینز درست باشد، افزایش اخیر می‌تواند تنها آغاز یک روند صعودی قابل توجه برای Dogecoin باشد. این پیش‌بینی هیجانی را در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است زیرا سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به احتمال یک رالی بزرگ دیگر فکر می‌کنند. بازار همچنان هوشیار است زیرا حماسه Dogecoin همچنان در حال تکامل است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا