اخبار ارز دیجیتال

قیمت Dogecoin (DOGE) در راه حذف صفر است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در تحلیل اخیر، علی مارتینز، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، یک روند صعودی بالقوه را برای Dogecoin (DOGE) پیشنهاد کرد که توسط اندیکاتور TD Sequential پشتیبانی می‌شود. به گفته مارتینز، این اندیکاتور سیگنال خرید را در نمودار سه روزه DOGE منتشر کرد که نشان دهنده صعود احتمالی است.

TD Sequential، ابزاری که توسط تام دیمارک طراحی شده است، دقیقاً مشخص می کند که چه زمانی روند تمام می شود و قیمت معکوس می شود. در این حالت ، هنگامی که نشانگر عدد “۹” را در بالای شمع می کشد ، سیگنال قابل توجهی رخ می دهد. این نشان می دهد که ۹ شمع متوالی بالاتر از چهار دوره قبلی بسته شده اند. تجزیه و تحلیل مارتینز، که در نمودار قیمت DOGE نشان داده شده است، این نکته مهم را برجسته می کند و حرکت مثبتی را برای ارز دیجیتال الهام گرفته از میم نشان می دهد.

با این حال، اهمیت عدم اتکا صرفا به رتبه بندی TD و ترکیب آن با سایر تحلیل ها مانند الگوهای کندل استیک، روند قیمت یا اندیکاتورهای تعیین شده باید مورد تاکید قرار گیرد.

نمای قیمت دوج کوین

آخرین باری که DOGE بالای ۰.۱ دلار معامله شد در پایان ۱۰ روز اول دسامبر بود. این ارز دیجیتال از اواسط اکتبر افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است و از ۰.۰۵۷ دلار افزایش یافته است تا به طور موقت صفر را از رقم قیمت پاک کند. با این حال، اصلاحات بعدی Dogecoin را به ۰.۰۸۱ دلار کاهش داد.

سوالی که اکنون در ذهن باقی می ماند این است که آیا پیش بینی مارتینز بر اساس اندیکاتور TD Sequential محقق خواهد شد؟ بازار منتظر است تا ببیند آیا DOGE می تواند حمایت خود را در خوشه ۰.۰۷۴ دلار حفظ کند و به طور بالقوه به ۰.۱ دلار یا بالاتر همانطور که مارتینز پیشنهاد کرد افزایش یابد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا