🚨 اخبار ارز دیجیتال

افزایش قیمت Dogecoin (DOGE) در حال نزدیک شدن است و به تحلیلگران برتر سیگنال می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علی مارتینز، تحلیلگر برجسته بازار کریپتو، در تحلیل اخیر، چشم انداز جالبی را برای Dogecoin (DOGE) ارائه کرد و بیان کرد که یک انفجار قابل توجه قیمت در افق است. به گفته مارتینز، گروه های بولینگر در نمودار چهار ساعته Dogecoin در حال حاضر شدیدترین فشار را از اکتبر ۲۰۲۳ تجربه می کنند. این الگو به طور کلی نشان دهنده افزایش قریب الوقوع در نوسانات قیمت دارایی است.

انقباض باندهای بولینگر یک شاخص فنی تثبیت شده است که توسط تحلیلگران برای پیش‌بینی دوره‌های نوسانات کم و به دنبال آن افزایش فعالیت بازار استفاده می‌شود. با سفت شدن این باندها، آنها نشان می دهند که ارز دیجیتال در محدوده قیمتی باریکی در حال تثبیت است. از لحاظ تاریخی، این نوع انقباض پیش از حرکت های چشمگیر قیمت بوده است که این امر را به سیگنال بسیار مهمی برای معامله گران و سرمایه گذاران تبدیل کرده است.

اگر تجزیه و تحلیل مارتینز درست باشد، علاقه مندان به Dogecoin می توانند با سرعت بیشتری به سمت افزایش نوسانات ارز دیجیتال الهام گرفته شده از میم ها حرکت کنند. قیمت فعلی DOGE 0.078 دلار به ازای هر توکن است و از ابتدای هفته آخر ژانویه تا کنون موقعیت نسبتاً پایداری را با نوسانات ۷.۴ درصدی حفظ کرده است.

همه نگاه ها به DOGE است

افزایش قریب الوقوع نوسانات، عنصر عدم اطمینان را به بازار DOGE اضافه می کند و باعث می شود سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر پتانسیل تغییرات قابل توجه قیمت باشند. اینکه آیا Dogecoin یک رالی صعودی را تجربه خواهد کرد یا یک لغزش نزولی، یک سوال باز باقی می ماند و فضایی از هیجان و عدم اطمینان را به آن اضافه می کند.

در حالی که جامعه کریپتو برای لحظه‌ای مهم برای Dogecoin آماده می‌شود، همه نگاه‌ها به نمودار قیمت و افزایش پیش‌بینی‌شده است که می‌تواند نشان‌دهنده فصل جدیدی در سفر ارز دیجیتال میم باشد. این پیش بینی زمینه را برای یک انفجار بالقوه قیمت DOGE فراهم می کند و از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال دعوت می کند تا سفری هیجان انگیز را در روزهای آینده آغاز کنند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا