اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin (DOGE) زمانی که ایلان ماسک تصمیم می گیرد شهادت دهد سقوط می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه ایلان ماسک، رهبر پلتفرم X باید یک بار دیگر در تحقیقات نظارتی در مورد خرید توییتر شهادت دهد، Dogecoin 4.5 درصد از دست داد. این توسعه این امر سایه ای از عدم اطمینان را بر دوج کوین، یک ارز رمزنگاری شده که اغلب تحت تاثیر نفوذ رسانه های اجتماعی ماسک قرار می گیرد، می اندازد.

رد دوج کوین در میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه نشان دهنده سطح مقاومتی است که گاوها در تلاش برای غلبه بر آن هستند. این سطح در حال حاضر به عنوان سقفی برای حرکات احتمالی به سمت بالا عمل می کند. به طور همزمان، یک روند نزولی در حجم معاملات وجود دارد که نشان دهنده کاهش بهره یا مرحله تجمیع است که ممکن است منجر به حرکت بیشتر قیمت شود.

DOGEUSDT
نمودار DOGE/USDT از TradingView

تجزیه و تحلیل فنی به EMA 200 روزه به عنوان سطح پشتیبانی مهم بعدی برای Dogecoin اشاره می کند. اگر قیمت به این سطح سقوط کند، ممکن است علاقه خرید قوی پیدا کند که می تواند کاهش را متوقف کند و قیمت را تثبیت کند.

هسته نگرانی سرمایه گذاران در پیامدهای قانونی احتمالی بیانیه ماسک نهفته است. اگر Dogecoin به عنوان یک اوراق بهادار در آزمایش طبقه بندی شود، ممکن است با مقررات سختگیرانه ای روبرو شود که می تواند بر عملکرد بازار و احساسات سرمایه گذار تأثیر منفی بگذارد.

اگر Dogecoin بتواند موضع خود را بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه حفظ کند و احساسات منفی ناشی از وضعیت حقوقی ماسک را منحرف کند، به طور بالقوه می تواند شاهد بازگشت مجدد باشد. با این حال، اگر دارایی نتواند پشتیبانی ۲۰۰ روزه EMA را حفظ کند، ممکن است یک سناریوی نزولی ظاهر شود که احتمالاً منجر به کاهش بیشتر به سمت سطوح پشتیبانی پایین تر در حدود ۰.۰۶۵ دلار می شود.

این امر بر تأثیری که بررسی نظارتی می‌تواند بر دارایی‌های رمزنگاری شده، به‌ویژه Dogecoin، که با تأیید افراد مشهور شهرت یافته است، داشته باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا