🚨 اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin (DOGE) از Cardano (ADA) پیشی گرفت. آیا شیبا اینو (SHIB) بعدی است؟

فهرست

  • معیارهای صعودی Dogecoin
  • افزایش حجم معاملات SHIB

Dogecoin (DOGE)، ارز دیجیتالی که به عنوان یک شوخی شروع شد، اما به سرعت به یک دارایی دیجیتال محبوب تبدیل شد، از Cardano (ADA) پیشی گرفت تا جایگاه خود را به عنوان هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تضمین کند.

طبق آخرین داده ها، ارزش بازار دوج کوین تقریباً ۲۸ میلیارد دلار است که از ۲۷.۳ میلیارد دلار کاردانو فراتر رفته است.

این پیشرفت توجه ناظران صنعت، از جمله چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano را به خود جلب کرد، که به شوخی آغاز فصلی را که بسیاری «فصل جایگزین» می نامند، اعلام کرد.

معیارهای صعودی Dogecoin

بر اساس داده های IntoTheBlock، معیارهای فعلی Dogecoin یک روند قوی و صعودی را در بین دارندگان نشان می دهد.

۸۹ درصد قابل توجهی از دارندگان Dogecoin در حال حاضر با قیمت فعلی آن سودآور هستند که نشان دهنده سود گسترده در سراسر جهان است. این با تمرکز بالای سهامداران بزرگ در ۶۵٪ تکمیل می شود که نشان دهنده الگوی نگهداری قوی در بین سهامداران بزرگ است.

همبستگی قیمت دوج کوین با بیت کوین همچنان در سطح ۰.۹ باقی مانده است. میم کوین در هفته گذشته بیش از ۱۰۰ درصد رشد کرد و عملکرد قابل توجهی از بیت کوین داشت.

از نظر دوره‌های نگهداری، ۶۰ درصد از دارندگان Dogecoin بیش از یک سال است که سرمایه‌گذاری کرده‌اند که نشان‌دهنده اطمینان بلندمدت است، در حالی که ۳۰ درصد بین یک تا دوازده ماه نگهداری می‌کنند و تنها بخش کوچکی از ۱۱ درصد با قیمت کمتری نگهداری می‌کنند. بیش از یک ماه او آن را در دستان خود نگه می دارد.

این ارز دیجیتال هفته گذشته شاهد معاملات قابل توجهی بالغ بر ۱۰۰۰۰۰ دلار بود که در مجموع به ۵.۷۲ میلیارد دلار رسید.

افزایش حجم معاملات SHIB

به Shiba Inu (SHIB)، یکی دیگر از سکه‌های میم که در بازار ارزهای دیجیتال موج می‌زند، می‌رویم.

SHIB در حال حاضر نه از نظر ارزش بازار بلکه از نظر حجم معاملات از Dogecoin عقب است، که نشانه حیاتی نقدینگی و علاقه بازار است.

شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملات خیره کننده ۱۶ میلیارد دلاری را تجربه کرد که از ۹.۳ میلیارد دلار Dogecoin پیشی گرفت.

با چنین شتابی، این سوال مطرح می شود که آیا SHIB می تواند نه تنها از نظر حجم معاملات بلکه از نظر ارزش بازار نیز از DOGE پیشی بگیرد. این احتمالی است که فعالان بازار از نزدیک آن را دنبال می کنند. دومین سکه بزرگ میم هفته گذشته ۲۸۶ درصد افزایش یافت.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا