اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin (DOGE) فهرست شده در صرافی اصلی هند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال با مضمون سگ Dogecoin (DOGE) به گسترش حضور خود با فهرست‌های صرافی جدید ادامه می‌دهد.

در آخرین مثال، Flitpayصرافی کریپتو هند اعلام کرد که واریز و برداشت DOGE اکنون در پلتفرم خود امکان پذیر است.

همانطور که گزارش شده است، صرافی پیشرو بایننس، قرارداد دائمی DOGE با حاشیه USDC را فهرست کرده است، که به کاربران اجازه می دهد تا با ۷۵ برابر اهرم معامله کنند.

با توجه به این به بلوکDogecoin در ماه دسامبر به چندین نقطه عطف رسید، از جمله پنج میلیون آدرس با تعادل و افزایش عظیم تراکنش‌ها.

این افزایش فعالیت در ابتدا باعث افزایش قیمت شد. با این حال، افت قیمت اخیر نشان می دهد که بیش از نیمی (۵۴%) از دارندگان Dogecoin اکنون سودآور هستند. این سطحی است که از ابتدای نوامبر ۲۰۲۳ مشاهده نشده است.

DOGE در حال حاضر دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار با ارزش بیش از ۱۱.۴۱ میلیارد دلار است و با قیمت ۰.۰۸ دلار به ازای هر سکه معامله می شود.

اقدام قیمت Dogecoin

Dogecoin در چند روز گذشته حدود ۰.۰۸ دلار معامله شده است، اما خرس ها نتوانستند قیمت را به ۰.۰۷ دلار کاهش دهند. قابل ذکر است که قیمت Dogecoin از ابتدای سال در محدوده خاصی تثبیت شده است.

از سوی دیگر، افزایش قیمت Dogecoin به بالای MA 50 روزانه در ۰.۰۸۹ دلار نشان می دهد که خرس ها کنترل خود را از دست داده اند. خریداران اکنون سعی خواهند کرد تا قیمت Dogecoin را تا سقف سربار بعدی بین ۰.۱۰ تا ۰.۱۱ دلار افزایش دهند.

در اوایل هفته، علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی کرد که تا زمانی که خوشه پشتیبانی ۰.۰۷۴ دلار باقی بماند، DOGE می‌تواند تا ۰.۱۰۰ دلار یا بالاتر افزایش یابد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا