🚨 اخبار ارز دیجیتال

متریک بنیادی Dogecoin (DOGE) سیگنال های صعودی می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های اخیر، ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) با سیگنال‌های صعودی قابل توجهی در حال ارسال امواج به بازار ارزهای دیجیتال است. داده ها از Coinglass. با کمال تعجب، علاقه باز به Dogecoin در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴.۵۴ درصد افزایش یافت و به ۱.۶۷ میلیارد دلار رسید. این افزایش علاقه باز نشانگر قوی هیجان و تعهد سرمایه گذاران به ارز دیجیتال الهام گرفته شده از میم است.

با نگاهی به اعداد و ارقام، Bybit با ۵۹۹.۳۱ میلیون دلار بالاترین موقعیت باز را در DOGE دارد و پس از آن Binance با ۴۸۵.۱۰ میلیون دلار و OKX با ۱۷۴.۸۴ میلیون دلار قرار دارند. توزیع موقعیت‌های باز در پلتفرم‌های مختلف بر علاقه گسترده به Dogecoin تأکید می‌کند و نشان‌دهنده افزایش اعتماد به بازار در میان معامله‌گران و سرمایه‌گذاران است.

قیمت Dogecoin به سرعت در حال افزایش است

این افزایش در علاقه باز به ویژه با توجه به اینکه به دنبال افزایش قیمت قابل توجه Dogecoin است، قابل توجه است. قیمت DOGE در ۳۰ روز گذشته افزایش یافته است گل سرخ بیش از ۱۳۴ درصد، حرکتی که توجه جامعه ارز دیجیتال و سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. طبق آخرین به روز رسانی ها، DOGE با قیمت ۰.۱۸۵۳ دلار با ارزش بازار ۲۶.۵۴ میلیارد دلار معامله می شود. سیمان سازی موقعیت آن به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار است.

علاوه بر این، حجم تراکنش های Dogecoin به میزان قابل توجهی افزایش یافت و به ۷.۸۹ میلیارد دلار رسید که در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵.۳۳ درصد افزایش داشت. این افزایش در حجم معاملات، همراه با افزایش بهره باز، نشان می دهد که سطح فعالیت در بازار DOGE در حال افزایش است، احتمالاً زیرا سرمایه گذاران بیشتری ارز را در انتظار افزایش بیشتر قیمت خریداری می کنند.

روند صعودی اخیر Dogecoin موجی از خوش بینی را در بین سرمایه گذاران برانگیخته است. پول سینه همچنان به سرپیچی از انتظارات و تقویت حضور خود در فضای ارزهای دیجیتال ادامه می دهد. در حالی که Dogecoin به عنوان یک برداشت طنزآمیز از ارز دیجیتال ظاهر شد، عملکردهای اخیر و علاقه سرمایه گذاران رو به رشد آن نشان می دهد که درک DOGE به عنوان یک بازیگر قانونی و تأثیرگذار در بازار در حال تغییر است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا