اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin (DOGE) به معاملات آتی XRP، SOL USDC در این صرافی بزرگ می‌پیوندد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) با مضمون سگ، یک لیست جدید هیجان انگیز را در Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، تضمین کرده است.

طبق اعلام رسمی، بایننس قرارداد دائمی DOGE با حاشیه USDC را در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۲۴ در ساعت ۱۰:۰۰ UTC راه اندازی خواهد کرد که به کاربران اجازه می دهد تا با اهرمی تا ۷۵ برابر معامله کنند.

بایننس در ۴ ژانویه رسما در تلاش برای بهبود تجربه معاملاتی کاربران و گسترش لیست گزینه های معاملاتی موجود در بایننس فیوچر فراتر از قراردادهای حاشیه ای USDT، معاملات قراردادهای دائمی با حاشیه USDC را در پلتفرم خود معرفی کرده است.

پیشنهاد قرارداد دائمی حاشیه USDC با فهرست اولیه پنج ارز دیجیتال آغاز شد: بیت کوین، اتریوم، BNB، SOL و XRP. بایننس برای جشن آغاز قراردادهای آتی مارجین USDC در این پلتفرم، تبلیغی را اعلام کرد که در آن کاربران می توانند از تخفیف ۱۰ درصدی کارمزد معاملاتی تبلیغاتی در تمام تراکنش های واجد شرایط تا ۳ آوریل ساعت ۱۲:۳۰ UTC برخوردار شوند.

کارت

اضافه شدن DOGE به پیشنهاد آتی مارجین USDC بایننس بازتابی از محبوبیت و استقبال رو به رشد این سکه است که در سال ۲۰۱۳ به عنوان شوخی و تقلید از بیت کوین عرضه شد.

با داشتن Dogecoin به عنوان دارایی اساسی و USDC به عنوان دارایی مبادله، قرارداد دائمی DOGE مارجین USDC را می توان در حالت چند دارایی در میان دارایی های مارجین متعدد معامله کرد. به عنوان مثال، هنگامی که حالت چند دارایی فعال است، کاربران می توانند هنگام معامله قرارداد دائمی DOGEUSDC از بیت کوین به عنوان حاشیه استفاده کنند.

DOGE در حال حاضر دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار با ارزش بیش از ۱۱.۴۹ میلیارد دلار است و به ازای هر سکه ۰.۰۸ دلار معامله می شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا