اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin (DOGE) به رکورد جدیدی از تراکنش می رسد، اما یک پیشرفت بزرگ وجود دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نقل و انتقالات DOGE به اوج جدیدی رسیده است، اما مشکل اینجاست
  • مکس کایزر از DOGE انتقاد کرد، ایلان ماسک را به السالوادور دعوت کرد

عضو انجمن Dogecoin @Tdogewhisperer به X تغییر مکان داد پلتفرم رسانه‌های اجتماعی (که در گذشته‌های نه چندان دور به نام توییتر شناخته می‌شد) برای اعلام بالاترین نرخ جدید میم کوین اصلی – ۱.۹ میلیون انتقال در ۲۴ ساعت.

نقل و انتقالات DOGE به اوج جدیدی رسیده است، اما مشکل اینجاست

@Tdogewhisperer فاش کرد که این اوج بیشتر به لطف «تصاویر نوشته شده بر روی بلاک چین» یعنی NFT ها به دست آمده است. کتیبه ها اغلب شبکه را پر می کنند و مورد استفاده واقعی ندارند. او اضافه کرد که بسیاری استفاده از Dogechain شبکه لایه ۲ را برای این تراکنش ها توصیه می کنند.

به نظر می رسد که جامعه DOGE بین کسانی که فکر می کنند این تصاویر شبیه NFT هستند و کسانی که آنها را به عنوان bloatware یا هرزنامه می بینند تقسیم شده است.

کاربر فوق الذکر X نیز نوشت که حجم فایل قابل انتقال در زنجیره Dogecoin به سرعت به ۱۱۰ گیگابایت افزایش یافت. @tdogewhisperer نوشت: اگر این افزایش ادامه یابد، “در نهایت می تواند کاربران را از اجرای گره های خود محدود کند.” این چرخش رویدادها میزبانی یک گره را گران‌تر می‌کند و همچنین در صورت استفاده برای انتقال چیزی ارزشمندتر به جای تصاویر، کل شبکه را کندتر می‌کند.

از آنجایی که اکثر کاربران DOGE را به عنوان یک ارز می بینند و از آن برای این منظور استفاده می کنند (نه برای ارسال فایل یا نوشتن تصاویر)، مهم است که این بلاک چین را در حال اجرا نگه دارید و میزبانی گره ها را آسان نگه دارید.

مکس کایزر از DOGE انتقاد کرد، ایلان ماسک را به السالوادور دعوت کرد

روز جمعه، Max Keizer، ماکسیمالیست بیت کوین، دو توییت منتشر کرد که در آنها Dogecoin را رد کرد و از آن به عنوان یک s-coin و امنیت در راستای حملات قبلی خود علیه XRP، SOL، ADA و دیگر آلت کوین های اصلی یاد کرد.

او توییت کرد که در السالوادور (جایی که در سال ۲۰۲۰ دولت آن کشور بیت کوین را به عنوان پول ملی خود اعلام کرد)، جایی که کایزر به عنوان مشاور بیت کوین رئیس جمهور نایب بوکله زندگی و کار می کند، تجارت DOGE غیرقانونی است مگر اینکه به عنوان یک اوراق بهادار ثبت شده باشد. کایزر همچنین از ایلان ماسک، بزرگترین و ثروتمندترین حامی جهان، به السالوادور دعوت کرد تا فرصت های ارائه شده این کشور را بررسی کند.

در حال حاضر، السالوادور کمک های مالی به ارزش یک میلیون دلار به صورت بیت کوین یا تتر برای صدور گذرنامه به خارجی ها می پذیرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا