اخبار ارز دیجیتال

روندهای تاریخی Dogecoin (DOGE) نشان می دهد که افزایش عمده می تواند ادامه یابد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دوج کوین (DOGE) بار دیگر از ۱۰ ارز دیجیتال پرفروش حذف شد زیرا قیمت آن با ۱.۷۷ درصد کاهش به ۰.۰۸۳۹۵ دلار رسید. اگرچه کاهش شدیدتر از هفته گذشته نبود، اما Dogecoin در ماه گذشته رشد مثبت خود را حفظ کرد که نشانه خوبی است که ارزیابی تحلیلگر بازار علی مارتینز را تکمیل می کند. حدس و گمان های فعلی.

این تحلیلگر نموداری را به اشتراک گذاشت که روندهای تاریخی Dogecoin را نشان می دهد. به گفته مارتینز، سفارش فعلی رفتاری مشابه با روندهای سکه در سال ۲۰۲۰ نشان می دهد. در آن زمان، Dogecoin “از یک مثلث نزولی خارج شد، وارد دوره تثبیت شد و سپس ۲۸۷۷۰٪ افزایش یافت.”

در حال حاضر، Dogecoin نیز از شکل گیری مثلث نزولی خارج شده و در حال گذراندن مرحله تثبیت مداوم است. اگر روند تاریخی خود را تکرار کند، میم کوین احتمالاً در بلندمدت باعث افزایش سهموی دیگری خواهد شد.

اگر الگوی رشد مشابه چرخه ۲۰۲۰ ثبت شود، Dogecoin می تواند تا ۲۴ دلار افزایش یابد. اما این قیمت با توجه به عرضه بسیار زیاد کمی غیر واقعی است. فراتر از معیار ۱ دلار همچنان هدف اصلی اعضای Doge Army است و رسیدن به این سطح یک اوج رضایت بخش در روند صعودی آینده محسوب می شود.

سوار بر بال بیت کوین

با وجود محبوبیت Dogecoin، موارد استفاده محدودی وجود دارد که باعث رشد آن می شود. این باعث شد که او در معرض نظرات و میم های ایلان ماسک قرار گیرد. اما اکنون این داده‌ها در حال خشک شدن هستند و Dogecoin را مجبور می‌کند به سمت جزر و مد داده‌های بنیادی در بازار گسترده‌تر کشیده شود.

این مبنای فعلی به دلیل ظهور ETF های بیت کوین نقطه ای و رشد کلی سکه است. اگر هیجان ETF ادامه پیدا کند، تأثیر آن بر آلتکوین‌های مرتبط با آن زیاد خواهد بود و پتانسیل صعودی برای ارزهای رمزپایه کمتر بنیادی مانند Dogecoin بسیار زیاد خواهد بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا