اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin (DOGE) انتظار دارد بیت کوین (BTC) پس از ATH جدید عقب نشینی کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • آیا بیت کوین می تواند پایین تر از آنچه که هست برسد؟ مارکوس اینطور فکر می کند
  • بیانیه بنیانگذار Dogecoin در مورد بیت کوین

بیلی مارکوس، یکی از دو خالق Dogecoin، که در دسامبر ۲۰۱۳ راه اندازی شد، میم را در شبکه اجتماعی X به اشتراک گذاشت که می تواند به عنوان پیش بینی قیمت بیت کوین تعبیر شود.

بر خلاف بسیاری دیگر از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، بیلی مارکوس بر این باور است که ارز دیجیتال پیشرو جهان پس از ثبت رکورد قیمتی جدید ۶۹۲۰۰ دلاری در روز دوشنبه، احتمالاً بیشتر کاهش خواهد یافت. شاید دلیلش این باشد که مارکوس طبق توییت‌های متعدد قبلی که به این موضوع اختصاص داده بود، خود را یک علاقه‌مند به رمزنگاری نمی‌داند.

آیا بیت کوین می تواند پایین تر از آنچه که هست برسد؟ مارکوس اینطور فکر می کند

مارکوس یک میم با پیام “من می توانم پایین تر بروم” از یک کمدی قدیمی هالیوود منتشر کرد که در آن در مقابل دنی دویتو بازی کرد. یکی از بنیانگذاران DOGE این خبر را در روز دوشنبه منتشر کرد که بیت کوین درست پس از رسیدن به بالاترین قیمت خود یعنی ۶۹۲۰۰ دلار دوباره در حال سقوط است.

بلافاصله پس از عبور از ۶۹۲۰۰ دلار، بیت کوین ۱۴.۲۱ درصد سقوط کرد و نزدیک به سطح ۵۹۳۰۰ دلار رسید. پس از رسیدن به این نقطه، بیت کوین پس از رشد بیش از ۱۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، دوباره به ۶۷۳۰۰ دلار افزایش یافت و در زمان نگارش این مقاله در حال تغییر بود.

اعتقاد بر این است که عملکرد صعودی شگفت‌انگیز بیت‌کوین به دلیل تقاضای پایدار برای بیت‌کوین از ETF‌های نقطه‌ای است. ارائه دهنده پیشرو در اینجا BlackRock است. جریان ورودی بیت کوین یک هفته پیش از آستانه ۱۰ میلیارد دلار فراتر رفت و تقریبا ۱ میلیارد دلار خرید دوباره به زودی کارشناسان بر این باورند که انباشت بیت کوین از بازار در مواجهه با شوک تقاضای بیت کوین توسط ETF های سیری ناپذیر، اعتماد کلی و گرسنگی برای بیت کوین را در بخش خرده فروشی و سرمایه گذاران نهادی افزایش داده است و به دو دلیل اصلی افزایش جدید بیت کوین تبدیل شده است. زمان بالا

بیانیه بنیانگذار Dogecoin در مورد بیت کوین

حدود یک هفته پیش، بیلی مارکوس در مورد افزایش ۲۱ درصدی بیت کوین اظهار نظر کرد که ارزش این ارز دیجیتال به ۶۴۰۰۰ دلار رسید. مارکوس با لحن خود که معمولاً آمیخته ای از کنایه و کنایه است، در مورد افزایش شدید بیت کوین که هر لحظه ممکن است وارد عمل شود، اظهار نظر کرد. او در آن زمان در توییتی نوشت: «می‌ترسم بخوابم، زیرا وقتی بیدار می‌شوم بیت‌کوین می‌تواند ۱۰۰ هزار دلار یا ۱۰ هزار دلار باشد».


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا