🚨 اخبار ارز دیجیتال

خالق دوج کوین (DOGE) قیمت بیت کوین و همبستگی آلت کوین را اعلام کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیلی مارکوس، خالق دوج‌کوین، که با نام مستعار آنلاین خود «شیبتوشی ناکاموتو» نیز شناخته می‌شود، اخیراً بینشی از رابطه بین حرکت‌های قیمت بیت‌کوین و رفتار متعاقب آن ارزهای دیجیتال جایگزین یا آلت‌کوین‌ها ارائه کرده است. مارکوس در پاسخ به سؤالاتی در مورد تسلط فعلی بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال و اینکه آیا این نشانه افزایش قریب الوقوع قیمت آلتکوین است یا خیر، مارکوس دیدگاه خود را به اشتراک گذاشت.

به گفته مارکوس، که نقشی محوری در ایجاد Dogecoin داشت، بیت کوین به طور سنتی سرعت روندهای بازار را تعیین می کند و آلت کوین ها نیز از آن پیروی می کنند. او پیشنهاد کرد که در طول تجربه‌اش، بیت‌کوین همواره پیشرو بوده است و اغلب منجر به نوسانات قابل‌توجهی در قیمت ارزهای دیجیتال جایگزین می‌شود.

همبستگی بین عملکرد بیت کوین و عملکرد آلت کوین ها موضوعی است که مورد علاقه و بحث در بین علاقه مندان و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است. دیدگاه مارکوس، بر اساس مشارکت دست اول او در ایجاد Dogecoin، بینش ارزشمندی را در مورد اینکه چگونه پویایی بازار ممکن است در هفته‌ها و ماه‌های آینده متحول شود، ارائه می‌دهد.

وضعیت بازار آلت کوین

اظهارات مارکوس در زمانی بیان می شود که تسلط بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال مشهود است. بر اساس داده های BTC.D، بیت کوین در حال حاضر ۵۳.۷۱ درصد از سهم غالب بازار را در اختیار دارد و دارای سرمایه خیره کننده بیش از ۱.۲ تریلیون دلار است.

در همین حال، اتریوم (ETH) که آلتکوین اولیه در نظر گرفته می شود، دارای ارزش ۱۸.۱۲ درصدی است و تقریباً ۲۸.۱۷ درصد از سهم بازار را بین سایر دارایی های دیجیتال تقسیم می کند.

""
ارزش کل بازار کریپتو بدون BTC و ETH نمای معاملاتی

باید دید که آیا تسلط فعلی بیت کوین منجر به افزایش قابل توجه آلت کوین خواهد شد یا خیر، اما پیش بینی های مارکوس بینش ارزشمندی را برای کسانی که در بازارهای بی ثبات کریپتو حرکت می کنند ارائه می دهد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا