🚨 اخبار ارز دیجیتال

سازنده Dogecoin (DOGE) به عملکرد قیمت بیت کوین وحشی واکنش نشان می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در دنیای ارزهای دیجیتال، چند روز گذشته هیجان انگیز بوده است زیرا ارزش بیت کوین بیش از ۲۱ درصد افزایش یافته است که نشان دهنده جهش قابل توجهی در مسیر بیت کوین است. رالی اخیر بیت کوین را به رقم خیره کننده ۶۴۰۰۰ دلار رسانده و آن را حتی به بالاترین رکورد قبلی خود نزدیکتر کرده است.

در این گردباد از فعالیت های بازار، بیلی مارکوس، خالق دوج کوین، که بیشتر با نام مستعار خود «شیبتوشی ناکاموتو» شناخته می شود، نگرانی های خود را در مورد افزایش نوسانات بیت کوین به اشتراک گذاشت.

مارکوس با اذعان به احساس عدم اطمینانی که قبل از گذراندن شب تجربه کرده بود، ابراز نگرانی کرد و احتمال بیدار شدن از چشم انداز بیت کوین بسیار متفاوت را تصدیق کرد. یا به ۱۰۰۰۰۰ دلار می رسد یا به ۱۰۰۰۰ دلار کاهش می یابد. افکار او منعکس کننده احساسات گسترده تری در میان علاقه مندان به ارزهای دیجیتال است که از نزدیک شاهد افزایش شهاب سنگ بیت کوین و پیامدهای بالقوه آن برای بازار گسترده تر هستند.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

طمع به سطوحی رسیده است که از سال ۲۰۲۱ مشاهده نشده است

تحلیلگران با واکنش مارکوس مشابهت هایی را ترسیم کرده اند و به شاخص ترس و طمع (متریکی که اغلب برای سنجش احساسات بازار استفاده می شود) اشاره کرده اند که در حال حاضر روی عدد خیره کننده ۸۰ قرار دارد که نشان دهنده فضای فراگیر طمع بیش از حد است. این سطح از شور و شوق از نوامبر ۲۰۲۱، در جریان معاشقه قبلی بیت کوین با بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری، مشاهده نشده است.

""
شاخص ترس و طمع

ترکیبی از اضطراب مارکوس و حس غالب طمع شدید، بر نوسانات ذاتی بازار ارزهای دیجیتال تأکید می کند.

همانطور که بیت کوین به سفر صعودی خود ادامه می دهد و به طرز وسوسه انگیزی به اوج قبلی خود نزدیک شده است، سرمایه گذاران با عدم اطمینان در مورد اینکه آیا این حرکت صعودی پایدار است یا اینکه اصلاحی در افق است دست و پنجه نرم می کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا