اخبار ارز دیجیتال

آنچه که انجمن Dogecoin (DOGE) در مورد آن هشدار دریافت کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه Dogecoin (DOGE) با دریافت یک هشدار قابل توجه که امنیت داده ها و ارزهای دیجیتال را تضمین می کند، دوباره در کانون توجه قرار گرفت.

در یک توییت اخیر، عضو انجمن Dogecoin Mishaboar هشداری را به کاربران داد که با دامنه dogechain.com تعامل نداشته باشند. این هشدار از گزارش‌های مربوط به فعالیت مشکوک و آسیب‌پذیری‌های احتمالی مرتبط با دامنه dogechain.com ناشی می‌شود.

میشابور هشدارها او از جامعه Dogecoin خواست که از دامنه dogechain.com دوری کنند، زیرا در گذشته برای جعل وب سایت .info استفاده می شد که منجر به افشای ایمیل ها و رمز عبور افراد می شد.

این هشدار در حالی است که وب سایت dogechain.info در حال حاضر تحت تعمیر و نگهداری است که انتظار می رود در ۲۰ مارس تکمیل شود و ممکن است داده های نشان داده شده در وب سایت تا آن زمان ناقص باشد.

Dogechain.info به عنوان یک کاوشگر بلاک چین برای شبکه Dogecoin عمل می کند و به کاربران اجازه می دهد تراکنش ها را ردیابی کنند، فعالیت شبکه را نظارت کنند و به سایر اطلاعات مربوط به Dogecoin دسترسی داشته باشند. همچنین شامل کیف پول Dogecoin رایگان و API توسعه دهنده است.

با این حال، عوامل مخرب در گذشته dogechain.com را با هدف فریب کاربران ناآگاه با استفاده از شباهت در نام‌های دامنه ایجاد کرده‌اند. این عمل فریبنده، که به عنوان جعل شناخته می شود، شامل ایجاد یک وب سایت جعلی است که شباهت زیادی به یک وب سایت قانونی دارد تا کاربران را فریب دهد تا اطلاعات حساسی را که به طور مخرب استفاده می شود، فاش کنند.

در حالی که انتظار می رود که Dogechain.info پس از تعمیر و نگهداری در ۲۰ مارس بازگردد، Mishaboar از کاربران کیف پول خود که زمانی بسیار محبوب بود، می خواهد که وجوه خود را برداشت کنند.

کسانی که کلیدهای خصوصی خود را دانلود می کنند، پس از ۲۰ مارس می توانند رمز ارز خود را از کیف پول خود خارج کنند.

Dogecoin از زمان راه اندازی در دسامبر ۲۰۱۳ محبوبیت و پذیرش گسترده ای به دست آورده است. با افزایش تعداد کاربران و تراکنش ها در شبکه دوج کوین، امنیت به اولویت اصلی جامعه تبدیل شده است، از این رو هشدارهایی داده می شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا