🚨 اخبار ارز دیجیتال

اجرای صعودی Dogecoin (DOGE) به طور ناگهانی به پایان رسید: دلایل

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogecoin اخیراً پویایی را نشان داده است که به احتمال زیاد در کوین های میم کوچکتر مشاهده خواهید کرد. پس از یک افزایش شگفت‌انگیز، قیمت Dogecoin با مقاومت جدی مواجه شد که منجر به برگشت قابل توجهی شد. این اصلاح حدود ۱۳ درصدی ممکن است نشانه آغاز یک عقب نشینی قابل توجه باشد که می تواند برخی از دستاوردهای شگفت انگیز چند روز پیش را از بین ببرد.

تجزیه و تحلیل فنی عملکرد قیمت دوج کوین نشان می دهد که پس از افزایش، این ارز به سطح مقاومتی قوی رسید و باعث کاهش قابل توجه قیمت شد. این سطح مقاومت که زمانی نقطه تثبیت بود، اکنون به مانعی تبدیل شده است که میم کوین سعی در غلبه بر آن دارد.

DogecoinUSDT
نمودار Dogecoin/USDT از TradingView

پس از یک دوره خرید شدید، بازار نشانه هایی از تردید را نشان داد که نتیجه آن کاهش بود. سطوح پشتیبانی برای تماشا در کوتاه مدت حدود ۰.۰۸۸۱ دلار و ۰.۰۷۹۶ دلار است. کاهش مداوم زیر این سطوح می تواند نشانه آغاز یک اصلاح عمیق تر باشد و به طور بالقوه یک فاز نزولی را برای Dogecoin آغاز کند.

با نگاهی به آینده قابل پیش‌بینی، اگر سطوح حمایت نتواند حفظ شود، ممکن است شاهد دوره اصلاح طولانی‌تر باشیم. قیمت میم کوین احتمالاً به دنبال حمایت تاریخی در سطوح پایین تر خواهد بود و گام های خود را به ۰.۱۱ دلار باز می گرداند.

در سمت صعودی، اگر Dogecoin موفق به تثبیت و حفظ سطوح حمایتی شود، ارز می تواند تثبیت شود و برای تلاش دیگری برای شکستن مقاومت آماده شود. احتمالاً این امر مستلزم افزایش مجدد فشار خرید ناشی از اخبار مثبت یا علاقه مجدد چهره‌های مطرح یا پلتفرم‌های اجتماعی است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا