اخبار ارز دیجیتال

برنامه‌نویس Dogecoin به به‌روزرسانی بزرگ در دست اجرا اشاره می‌کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) با موضوع سگ اکنون به راه اندازی یک ارتقاء هسته جدید که عملکرد و قابلیت استفاده آن را بهبود می بخشد، بسیار نزدیکتر شده است. به روز رسانی Dogecoin Core 1.14.7 شامل رفع بسیاری از اشکالات و بهبودهای امنیتی است.

مرحله نهایی به‌روزرسانی، که انتظار می‌رود به زودی منتشر شود، توسط Patrick Lodder توسعه‌دهنده Dogecoin در X (توئیتر سابق) برجسته شد، جایی که او به اشتراک گذاشت: “ورود به مرحله نهایی طرح انتشار Dogecoin Core 1.14.7”. باقی مانده است که برای بادبانی ارتقا دهید.

اجتناب ناپذیر ۳۶۰یکی از توسعه دهندگان Dogecoin تصویری از پنجره نقطه عطف برای ارتقا ۱.۱۴.۷ در توییتر منتشر کرد. این صفحه پیشرفت به‌روزرسانی را نشان می‌دهد و عبارت «۹۷% کامل، Dogecoin Core 1.14.7 به‌روزرسانی بعدی» را نشان می‌دهد.

در حالی که هیجان برای این ارتقاء جدید، که شامل رفع اشکالات کلیدی و امنیتی است، ادامه دارد، نسخه ۱.۲۱ در سه سال گذشته هدف ارتقای هسته اصلی Dogecoin بوده است.

همانطور که اشاره شد پاتریک لودر در پستی در انجمن Dogecoin، ایده ارتقاء ۱.۱۴.۷ این است که به محض انتشار به نسخه ۱.۱۵ مهاجرت آسان خواهد بود و در عین حال برخی محدودیت‌ها را برای تمرکز بر کارهای مهم‌تر حذف می‌کند.

Libdogecoin 0.1.3 که در اوایل فوریه منتشر شد، نتیجه یک سال کار صرف آزمایش و بهبود کتابخانه بود. ویژگی های جدید مختلفی اضافه شده است، از جمله چندین ویژگی از اعضای انجمن، مانند پشتیبانی از اندروید.

انتظار می رود در سال ۲۰۲۴، کتابخانه C هسته Dogecoin، Libdogecoin، اتصالات زبان Python و Go را گسترش دهد و قابلیت های اضافی را کشف کند.

GigaWallet، یک سرویس پشتیبان برجسته برای مشاغل Dogecoin، ادغام سبد خرید را گسترش خواهد داد و APIهای کاربر پسند را در سال ۲۰۲۴ ارائه خواهد کرد.

بنیاد Dogecoin می‌گوید که اهدافش برای سال ۲۰۲۴ بهبود پروژه‌های موجود، راه‌اندازی طرح‌های جدید مانند DogeBox و افزایش تعامل تیم و جامعه است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا