🚨 اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin Dev سکوت در پرداخت های DOGE را در X می شکند

یک توسعه‌دهنده برجسته با نام مستعار «Mishaboar» در جامعه Dogecoin، بحث‌هایی را در مورد ادغام بالقوه پرداخت‌های Dogecoin و ارزهای دیجیتال در X (توئیتر سابق) به راه انداخته است. از زمانی که ایلان ماسک پلت فرم رسانه های اجتماعی را در اکتبر ۲۰۲۲ به دست آورد، گمانه زنی ها در مورد گنجاندن DOGE در سیستم پرداخت X در حال چرخش بوده است.

علیرغم اشاره‌های ماسک و نشانه‌های دیگر، مانند مجوز X Payments برای فعالیت‌های انتقال پول در چندین ایالت ایالات متحده، اجرای پرداخت‌های Dogecoin در انتظار است.

در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر، Mishaboar به بحث های جاری پیرامون زیرساخت پرداخت X اشاره کرد. میشابور با اشاره به اظهارات قبلی ایلان ماسک، احتمال ارائه پرداخت های رمزنگاری شده در مراحل بعدی X Payments را حدس زد. با این حال، جدول زمانی و مکانیسم دقیق ادغام نامشخص است. Mishaboar همکاری های بالقوه با صرافی ها یا پلت فرم های کارگزاری را تبلیغ می کند.

با پیوستن سایر علاقه مندان به DOGE و به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود در مورد این موضوع، بحث گسترش یافت. در حالی که برخی ابراز خوش بینی محتاطانه کردند و احتمال گسترش تدریجی پرداخت های رمزنگاری را برجسته کردند، برخی دیگر بازه زمانی طولانی تری را پیش بینی کردند و تخمین زدند که اجرای کامل ممکن است تا پنج سال طول بکشد.

دسترسی عملیاتی

در همین حال، تحولات اخیر نظارتی نشان داده است که X Payments با دریافت مجوز برای عملیات انتقال پول در سه ایالت دیگر ایالات متحده: ایلینویز، نیومکزیکو و اورگان به نقاط عطف مهمی رسیده است. این گسترش مجوزهای موجود در ۱۹ ایالت دیگر را تکمیل می کند و دامنه عملیاتی X Payments را افزایش می دهد.

از آنجایی که Dogecoin همچنان توجه سرمایه گذاران باتجربه و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را به خود جلب می کند، ادغام بالقوه آن در پلتفرم هایی مانند X می تواند نویدبخش عصر جدیدی از پذیرش جریان اصلی برای ارزهای دیجیتال باشد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا