اخبار ارز دیجیتال

ارتش Dogecoin آماده استفاده از DOGE در X: Survey

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

حساب کاربری DOGE@dogeofficialceo پستی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد

تعداد زیاد پاسخ ها به این موضوع نشان می دهد که جامعه DOGE واقعاً مایل به انجام این کار است. برخی از طرفداران DOGE اظهار داشتند که در صورتی که کاربران کیف پول خود را به پلتفرم مرتبط کنند با این کار موافقت خواهند کرد.

جامعه Dogecoin حدود یک هفته پیش زمانی که خبر منتشر شد مبنی بر اینکه ایلان ماسک در حال آماده شدن برای راه اندازی پرداخت های همتا به همتا در X است، هیجان زده شد. پست وبلاگ رسمی این شرکت بیان می‌کند که پرداخت‌های P2P امسال معرفی می‌شوند و این پلتفرم را وادار به ارائه «بیشتر» می‌کند. مزایا و فرصت ها برای تجارت» و همچنین اجازه داد. سال گذشته، X مجوزهایی را برای پردازش پرداخت در چندین ایالت ایالات متحده تضمین کرد.

ماسک در مصاحبه‌های قبلی خود گفته بود که Dogecoin برای پرداخت بسیار مناسب‌تر از بیت‌کوین است و قبل از خرید این شرکت، بارها اعلام کرد که اجرای DOGE به عنوان یک ابزار پرداخت در توییتر ایده خوبی است زیرا او طرفدار زیادی است. از آن خود دوج کوین DOGE از میم ها الهام گرفته شده است و ماسک یک دوستدار بزرگ میم است که دوست دارد اغلب آنها را در صفحه X پست کند.

در حالی که ماسک بیانیه رسمی در مورد استفاده از DOGE در X نداده است، او به صراحت اعلام کرده است که این شرکت (در واقع همه شرکت‌های او) یک ارز دیجیتال بومی ایجاد نخواهد کرد. این امر شایعاتی مبنی بر عرضه “X coin” را از بین برد.

بیش از یک میلیارد DOGE در این هفته نقل مکان کرد

به گفته کارآگاه بلاک چین Whale Alert، در ۲۴ ساعت گذشته یک خریدار ناشناس ۶۷,۹۰۳,۶۲۳ Dogecoin را از Robinhood، یک پلت فرم کارگزاری محبوب، خارج کرده است. در اوایل این هفته، همان منبع گزارش داد که مقدار بسیار بیشتری از این میم کوین ها منتقل شده است: ۹۹۰,۰۰۰,۰۰۰ DOGE به ارزش ۷۹,۷۵۷,۸۴۲ دلار در زمان معامله.

در همین حال، طی ۲۴ ساعت گذشته، ارز دیجیتال میم اصلی DOGE تقریباً ۲.۸۵٪ کاهش یافت و به ۰.۰۸۰۵ دلار رسید.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا