اخبار ارز دیجیتال

افزایش ۲۵۰ درصدی حجم در Dogecoin، بولز DOGE را هیجان زده می کند، سطوح قابل تماشا

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال با مضمون سگ Dogecoin (DOGE) طی ۲۴ ساعت گذشته افزایش قابل توجهی در حجم معاملات داشته است و قیمت آن به بالاترین حد چهار هفته اخیر رسیده است. آلت کوین در حال حاضر نهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار با ارزشی بیش از ۱۲.۳۳ میلیارد دلار است.

طبق داده‌های CoinMarketCap، حجم معاملات ۲۴ ساعته DOGE تقریباً ۲۵۰ درصد افزایش یافت و در زمان انتشار به ۱.۱۸ میلیارد دلار رسید. افزایش حجم نشان دهنده علاقه و فعالیت شدید در بازار DOGE است زیرا خریداران و فروشندگان مقادیر زیادی از ارز دیجیتال را مبادله می کنند.

افزایش حجم همچنین با افزایش قابل توجه قیمت همزمان شد، به طوری که Dogecoin به بالاترین حد خود از ۲۱ دسامبر افزایش یافت.

Dogecoin از ۰.۰۷۸ دلار به ۰.۰۹۷ دلار در ۲۰ ژانویه افزایش یافت و سود آن تا زمان انتشار ادامه داشت. قیمت DOGE با ۱۰ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۸۵۶ دلار رسید.

علاقه مندان به کریپتو در مورد امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال در X پس از راه اندازی یک حساب اختصاصی برای ویژگی پرداخت های آینده در اواخر سال ۲۰۲۴ حدس و گمان می زنند.

همانطور که گزارش شده است، پلتفرم رسانه اجتماعی ایلان ماسک X، که قبلا با نام توییتر شناخته می شد، قرار است امسال پرداخت های همتا به همتا را راه اندازی کند.

با این حال، مشخص نیست که آیا این ویژگی از پرداخت هایی غیر از ارزهای سنتی فیات پشتیبانی می کند یا خیر.

قیمت DOGE: چه چیزی را تماشا کنیم؟

قیمت Dogecoin برای اولین بار از ژانویه ۲۰۲۴ از سد MA 50 روزانه ۰.۰۸۹ دلار عبور کرد. قیمت Dogecoin به ۰.۰۹۷ دلار رسید، اما تلاش گاوها آن را به زیر ۰.۱۰ دلار کاهش داد و مانع از حذف یک صفر اضافی از قیمت شد.

قیمت DOGE بعداً عقب نشینی کرد و از مرز MA 50 به ۰.۰۸۹ دلار سقوط کرد. از طرف دیگر، دوج کوین باید بالاتر از ۰.۰۹۷ دلار باشد تا خریداران تلاش کنند تا Dogecoin را به منطقه مقاومت سربار بین ۰.۱۰ تا ۰.۱۱ دلار سوق دهند.

از سوی دیگر، اگر قیمت Dogecoin معکوس شود، خرس‌ها ممکن است سعی کنند قیمت را تا سطح ۰.۰۷۴ دلار کاهش دهند.

به گفته علی، تحلیلگر رمزارز، تا زمانی که خوشه پشتیبانی ۰.۰۷۴ دلار حفظ شود، DOGE شانس زیادی برای افزایش تا ۰.۱۰۰ دلار یا بالاتر دارد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا