اخبار ارز دیجیتال

DOGE در مقابل ریپل: براد گارلینگ هاوس، بنیانگذار Dogecoin را مورد خطاب قرار می دهد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد که هفته گذشته در داووس برگزار شد، بحث داغ نیاز صنعت کریپتوکارنسی به مقررات دقیق منجر به دیدگاهی تحقیرآمیز نسبت به میم کوین ها، به ویژه Dogecoin (DOGE) می شود. براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل Ripple Labs نیز به جمع افراد بدبین پیوست و در مورد سودمندی Dogecoin ابراز تردید کرد و ایلان ماسک را “بازیگر اصلی” در پویایی بازار خواند.

گارلینگ هاوس در طول بحث میزگردی با عنوان «دیدگاه شفاف درباره رمزنگاری» ابراز تردید کرد و گفت: «نمی‌فهمم» و به «ارزهای رمزنگاری‌شده تنظیم‌نشده» اشاره کرد. او همچنین هدف Dogecoin را زیر سوال برد و تاکید کرد که نتوانسته مزایای آن را ببیند. اظهارات گارلینگ هاوس بازتاب افکار هیئت بود، که به این نتیجه رسیدند که صنعت به مقررات دقیق تری نیاز دارد.

در پاسخ به نظرات Garlinghouse، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، بیلی مارکوس، همچنین با نام Shibetoshi Nakamoto، با استفاده از X (توئیتر سابق) گفت: به دفاع از دوج کوین مارکوس Dogecoin را با بیت کوین (BTC) مقایسه کرد و شباهت های اساسی آنها را با تفاوت های جزئی برجسته کرد. او سپس یک قیاس طنز آمیز انجام داد و گفت که این مثل این است که بگوید “من همه چیز در مورد یورو هستم، اما ین مزخرف است.”

مزایای بالقوه Dogecoin

به خصوص Dogecoin با تجربه روز یکشنبه ۱۴ درصد افزایش قیمت داشت. این افزایش به دنبال اعلام یک حساب پرداخت اختصاصی در X، با نام کاربری @Xpayments بود. مالک پلتفرم، ایلان ماسک، تعهد خود را به این ابتکار نشان داد. این امر با خرید مجوز برای معاملات پولی در بسیاری از ایالت های ایالات متحده مشهود بود.

گزارش ها حاکی از آن است که X در حال آماده شدن برای اجرای پرداخت های همتا به همتا است و ماسک اشاره کرده است که به طور بالقوه تا اواسط سال ۲۰۲۴ عمومی خواهد شد. این توسعه بعد جالبی به بحث های جاری می بخشد زیرا همزمانی افزایش قیمت Dogecoin با ظهور ایلان ماسک است. مشارکت فعال در پروژه ای در مورد پرداخت های X.

به طور کلی، تضاد ایده‌ها بین گارلینگ هاوس و مارکوس، تنوع دیدگاه‌ها را در جامعه ارزهای دیجیتال برجسته می‌کند. همانطور که صنعت همچنان به تکامل خود ادامه می دهد، بحث در مورد استفاده و مقررات ارزهای دیجیتال مختلف احتمالاً تشدید می شود و چشم انداز آینده فضای دارایی دیجیتال را شکل می دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا