🚨 اخبار ارز دیجیتال

DOGE به $۱: تحلیلگر سناریوی خروج دیوانه وار Dogecoin را پیش بینی می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در هفته‌های اخیر قیمت ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) با موضوع سگ افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin با قیمت ۰.۱۶۹ دلار معامله می شد که در ۲۴ ساعت گذشته ۹.۷۸ درصد رشد داشت. پول سگ نیز در حال حاضر حدود ۴۰ درصد در هفته در هفته افزایش یافته است.

علی، تحلیلگر کریپتو، پیش‌بینی جسورانه‌ای در مورد قیمت DOGE با افزایش قیمت اخیر دارد: اگر الگوهای تاریخی نشانه‌ای باشد، Dogecoin می‌تواند تا اواسط آوریل به ۱ دلار افزایش یابد.

این ممکن است دیوانه کننده به نظر برسد، اما اگر تاریخ یک راهنما باشد، Dogecoin DOGE می تواند تا اواسط آوریل به ۱ دلار برسد. علی او در پستی در مورد X عنوان کرد. او نموداری از حرکات و روندهای قیمت گذشته Dogecoin را برای حمایت از اظهارات خود ارائه کرد.

بر اساس نمودار، علی شباهت‌هایی را بین الگوی قیمت فعلی دوج‌کوین و بازارهای صعودی قبلی در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۲۱ مشاهده کرد، زمانی که Dogecoin پس از دوره‌های تثبیت عمده افزایش قیمت‌های عظیم را تجربه کرد.

با هر رالی عمده قیمت، معمولاً دوره ای از معاملات دامنه وجود دارد که در طی آن بازار قبل از رالی بعدی تثبیت می شود.

اگر این سناریو تایید شود، علی معتقد است که Dogecoin می‌تواند شاهد شکست سهموی و فراتر از ۱ دلار در اواسط آوریل باشد. این نشان دهنده افزایش خیره کننده ۵۲۵ درصدی نسبت به قیمت فعلی Dogecoin است که تقریباً ۰.۱۷ دلار است.

اقدام قیمت Dogecoin

قیمت Dogecoin از ۰.۰۹ دلار از ۲۶ فوریه به طور پیوسته افزایش یافته است. این افزایش قیمت DOGE را به بالای مقاومت ۰.۲۰ دلاری در ۵ مارس رساند، اما گاوها نتوانستند به دلیل کسب سود، این افزایش را حفظ کنند.

Dogecoin در زمان نگارش این مقاله به بالاترین سطح روزانه ۰.۱۷۲ دلار رسیده است، زیرا گاوها بار دیگر تلاش می کنند قیمت را بالای ۰.۱۷ دلار نگه دارند.

اگر خریداران قیمت را بالای ۰.۱۷ دلار حفظ کنند، Dogecoin می تواند به آرامی بالای ۰.۲۰ دلار را دوباره آزمایش کند. شکست و بسته شدن بالاتر از این سطح می تواند نشان دهنده آغاز مرحله دوم روند صعودی به سمت ۰.۳۰ دلار باشد.

برعکس، اگر قیمت از سطوح فعلی کاهش یابد، Dogecoin می تواند به سطح حمایت ۰.۱۲ کاهش یابد که خریداران احتمالاً می توانند وارد آن شوند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا