اخبار ارز دیجیتال

۱۲ مارس پیش بینی قیمت DOGE

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فروشندگان نتوانستند ابتکار عمل را به طور کامل در دست بگیرند. اما طبق گفته CoinStats برخی از ارزهای دیجیتال در حال حاضر در منطقه قرمز قرار دارند.

نمودار DOGE CoinStats

DOGE/USD

نرخ DOGE در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۲۲ درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

قیمت DOGE به حمایت ۰.۱۶۷۵ دلار در نمودار ساعتی نزدیک می شود. اگر خریداران نتوانند تا پایان روز ابتکار عمل را در دست بگیرند، سرمایه گذاران می توانند فردا به سمت منطقه ۰.۱۶۵۰ دلار پیش بینی کنند.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، خریداران نتوانستند رشد را پس از بسته شدن صعودی دیروز حفظ کنند. در همین حال، فروشندگان هنوز ابتکار عمل را تصاحب نکرده اند.

در این حالت، معاملات افقی در محدوده ۰.۱۷-۰.۱۸ دلار تا پایان هفته سناریوی محتمل تر است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار بزرگتر، نه گاوها و نه خرس ها غالب نیستند زیرا این نسبت در نوار قبلی معامله می شود. تنها در صورتی که قیمت به منطقه ۰.۲۰ دلار بازگردد و بالاتر از آن تثبیت شود، ممکن است خریداران در مورد حرکت صعودی بیشتر تجدید نظر کنند.

DOGE در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۱۶۹۶ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا