اخبار ارز دیجیتال

۲۱ فوریه پیش بینی قیمت DOGE

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، یک اصلاح در بازار ارزهای دیجیتال آغاز شده است.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

DOGE/USD

نرخ DOGE در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۵٪ کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت DOGE در وسط کانال محلی بین حمایت ۰.۰۸۲۳۴ دلار و مقاومت ۰.۰۸۴۷۰ دلار قرار دارد. از آنجایی که بیشتر ATR روزانه عبور کرده است، امروز شانس کمی برای مشاهده حرکات تند داریم.

تصویر: نمای معاملاتی

این وضعیت در یک دوره زمانی طولانی تر حتی منفی تر است. در این زمان لازم است به بسته شدن شمع از نظر بار کم دیروز توجه شود. اگر نزدیک یا کمتر رخ دهد، اصلاح می تواند به سمت منطقه ۰.۰۸۰ دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار هفتگی، نرخ DOGE به طور کاذب مقاومت ۰.۰۹۰۵۸ دلار را شکست. اگر نوار حول قیمت‌های فعلی بسته شود، احتمالاً تا پایان ماه شاهد آزمایش منطقه ۰.۰۷۸-۰.۰۸۰ دلاری خواهیم بود.

DOGE در زمان نوشتن این مقاله با قیمت ۰.۰۸۳۱۶ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا