اخبار ارز دیجیتال

لارک دیویس فاش می کند که DOGE ETF و SOL ETF می توانند در سال ۲۰۲۵ ظاهر شوند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • اتریوم به سمت ۴۰۰۰ دلار پیش می رود
  • ETFهای DOGE، SOL، LINK، AVAX به احتمال زیاد: دیویس

لارک دیویس یوتیوبر ارز دیجیتال ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن توضیح می دهد چرا انتظار دارد اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ، به ۴۰۰۰ دلار به عنوان اولین ایستگاه در جاده به ۱۰۰۰۰ دلار برسد.

او همچنین گفت که ETF های مبتنی بر آلتکوین ممکن است به زودی وارد بازار شوند و این موارد به طور خاص شامل ETF های Solana و Dogecoin می شود.

اتریوم به سمت ۴۰۰۰ دلار پیش می رود

پیام اصلی لارک دیویس می خواست در مورد آن منتقل کند چراغ سبز دادن به ETF اتریوم

دیویس یادآور شد که بانک استاندارد چارترد این برآورد را انجام داده و ضرب الاجل را ۴۰۰۰ دلار تعیین کرده است. دلیل اصلی این غول بانکی برای انجام چنین پیش بینی این است که انتظار دارد یک ETF نقطه ای اتریوم در سال جاری توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایید شود، بنابراین تز بانک این است که ETF باعث افزایش تقاضا برای اتریوم خواهد شد. برای بیت کوین هم همین اتفاق افتاد.

بلک راک و سایر ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه شروع به جمع آوری مقدار خیره کننده BTC قبل از تأیید برنامه های تنظیم کننده SEC کردند و آنها همچنان به خرید BTC 5 برابر بیشتر از مقدار روزانه بیت کوین تولید شده توسط ماینرها ادامه می دهند.

رگولاتور تاکنون تصمیم خود را در مورد ETF اتریوم به تعویق انداخته است، اما دیویس با پیش‌بینی Standard Chartered موافق است که تأیید آن احتمالاً در ۲۳ می است.

ETFهای DOGE، SOL، LINK، AVAX به احتمال زیاد: دیویس

دیویس این دیدگاه را بیان کرد که SEC اجازه می دهد تا ETF های نقطه ای اتریوم شروع به معامله کنند، سرمایه هایی را که تصمیم به راه اندازی صندوق های قابل معامله در مبادلات بر اساس آلت کوین های دیگر می کنند، شروعی عالی خواهد بود.

یوتیوبر پیش‌بینی کرد که ETF‌های مبتنی بر آلت‌کوین‌هایی مانند Dogecoin، Solana، Chainlink، Avalanche در بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند در اواخر سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی شوند. این صندوق فرانکلین تمپلتون بود که او را به این ایده سوق داد.

در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، یکی از نمایندگان این صندوق اشاره کرد که بازار می تواند برنامه های ETF بیشتری را از آن ها دریافت کند، با این نماینده که به نظر می رسد اتریوم کاندیدای خوبی برای شروع است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا