🚨 اخبار ارز دیجیتال

روزهای DOGE شماره گذاری می شوند: وضعیت معاملات رسمی SHIB X

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “جوک های مخفی” و “خیلی وای” به SHIB می آیند
  • به زودی بالاترین رکورد جدید SHIB پیش بینی می شود

حساب رسمی شیبا اینو در توییتر/X بیانیه ای بزرگ و قاطعانه در رابطه با رقابت SHIB-DOGE در بازار ارزهای دیجیتال منتشر کرد. این بیانیه سه هفته پس از آن بیان شد که رهبر مرموز SHIB، شیتوشی کوساما، گفت که هیچ چیزی بین DOGE و SHIB تغییر نکرده است و شیبا اینو همچنان “قاتل دوج کوین” است.

“جوک های مخفی” و “خیلی وای” به SHIB می آیند

دسته توییتر SHIB به پستی اشاره کرد که توسط صرافی بزرگ Crypto.com منتشر شد، که این واقعیت را به اشتراک گذاشت که Shiba Inu دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ پس از Dogecoin از نظر ارزش بازار است.

این پست به جامعه ارزهای دیجیتال یادآوری کرد که SHIB در سال ۲۰۲۰ توسط فرد/گروهی با نام مستعار که خود را ریوشی می نامند تأسیس شد. از آن زمان، SHIB رشدی ۳۱,۳۲۷,۲۰۰ درصدی را از پایین ترین قیمت تاریخ ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۸۱۶۵ دلار به سطح قیمت فعلی ۰.۰۰۰۰۲۵۶۲ دلار ثبت کرده است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، ارزش بازار SHIB 15,099,860,466 دلار است.

پیام امروز تیم SHIB در توییتر این بود: “امروز شماره ۲ است، اما روزهای Doge به شماره افتاده است.”

او به جامعه کریپتو توصیه کرد که «برای یک اوج جدید آماده شوند»، و افزود که «جوک‌های پنهان» وجود دارد که هنوز نتوانسته‌اند فاش کنند و قول داد «هیجان‌های زیادی در راه است».

قوی‌ترین دستاورد تیم SHIB تاکنون، راه‌اندازی بلاک چین Layer-2 Shibarium در آگوست سال گذشته بوده است. از آن زمان، «مشارکت‌ها» و به‌روزرسانی‌های زیادی به آن اضافه شده است و توسعه‌دهندگان شخص ثالث متعددی شروع به راه‌اندازی برنامه‌ها و توکن‌های امیدوارکننده جدید خود در این شبکه کرده‌اند. اخیرا، SHIB یک همکاری استراتژیک با K9 Finance را اعلام کرد که توکن KNINE بومی خود را در Shibarium راه اندازی کرد. از آنجایی که این بلاک چین همچنان به دریافت کاربران جدید ادامه می دهد، تعداد تراکنش ها به بیش از ۴۱۲.۳ میلیون افزایش یافته است.

به زودی بالاترین رکورد جدید SHIB پیش بینی می شود

پیش از این، لوسی، مدیر بازاریابی شیبا اینو، در توییتی اعلام کرد که SHIB را خریداری کرده است. Meme انتظار دارد که سکه یک شگفتی برای جامعه ایجاد کند و به سرعت بهبود یابد تا به بالاترین حد خود برسد.

لوسی انتظارات شخصی خود را بیان کرد که SHIB می تواند قبل از نصف شدن بیت کوین یا اندکی پس از پایان رویداد قابل توجه برای کل جامعه ارزهای دیجیتال، به بالاترین سطح تاریخی جدید برسد.

اوج قیمت تاریخی قبلی شیبا اینو در اواخر اکتبر ۲۰۲۱ رخ داد، زمانی که SHIB به ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ دلار برای هر سکه افزایش یافت.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا