🚨 اخبار ارز دیجیتال

انجمن DOGE از ایلان ماسک درباره Dogecoin در ماه پس از توییت جالب SpaceX می پرسد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ایلان ماسک، صد میلیاردر، رئیس X و تسلا، در میان سایر شرکت‌های نوآور، از برنامه X برای اعلام مهمی در مورد SpaceX استفاده کرد.

این توییت توجه جامعه را به خود جلب کرد و برخی شروع به پرسیدن از ماسک در مورد جزئیات کردند. با این حال، دوستداران ارزهای دیجیتال همچنین از ماسک در مورد برنامه های او برای بردن Dogecoin به فضا سؤال کردند.

اعلامیه جالب SpaceX از ماسک، سوال DOGE مطرح شد

ماسک در توییتی نوشت که در سال ۲۰۲۴، فضاپیماها در ۵۰ سال گذشته با فضاپیمای دراگون که توسط اسپیس ایکس ساخته شده است، «به دورترین فاصله ای که تاکنون از زمین داشته اند» پرواز خواهند کرد. او همچنین اظهار داشت که Starship کمتر از پنج سال دیگر به ماه خواهد رسید.

کریپتو رند، حساب اصلی با مضمون ارزهای دیجیتال، پرسید که ماسک چه زمانی دوج کوین را به فضا می برد و به صد میلیاردر اظهارات قبلی خود را یادآوری کرد که در آن گفته بود این کار را خواهد کرد.

اسپیس ایکس مبلغ DOGE را برای ماموریت DOGE-1 دریافت کرد

همانطور که قبلاً توسط U.Today گزارش شده بود، SpaceX ایلان ماسک پرداختی را به صورت مم سکه به یاد ماندنی Geometric Energy Corporation (GEC)، DOGE پذیرفته است.

مدیر اجرایی این شرکت، ساموئل رید، اعلام کرد که این معامله برای رزرو مجدد ماموریت DOGE-1 پس از اولین بار اعلام سه سال پیش در سال ۲۰۲۱ انجام شد. در آن زمان این پروژه به تعویق افتاد.

برنامه اولیه این بود که این ماموریت در سال ۲۰۲۲ روی فضاپیمای اسپیس ایکس فالکون ۹ به عنوان محموله پرتاب شود، اما ماهواره به موقع برای پرتاب آماده نشد. اکنون، رئیس GEC نسبت به پرتاب DOGE-1 Mission به فضا خوشبین است.

تقریبا ۲۱۴ میلیون Dogecoin در حال حرکت است

با توجه به ردیاب ارز دیجیتال Whale Alert، دو تراکنش بزرگ DOGE توسط نهنگ های ناشناس در ۲۴ ساعت گذشته انجام شده است. تعداد خیره کننده ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ DOGE به رابینهود سپرده شد. این یا یک فروش بالقوه بود یا نهنگی که DOGE خود را در این پلتفرم سرمایه‌گذاری نگه می‌دارد زیرا کیف پول‌های ارز دیجیتال را به مشتریان ارائه می‌دهد. ارزش این معامله چشمگیر ۱۲۲۲۰۹۶۹ دلار بود.

در مجموع ۶۳۷۳۶۳۶۳ DOGE از Bittrex خارج شد و به یک کیف پول دیجیتال ناشناخته منتقل شد. معادل فیات این مبلغ ۵۲۰۵۱۱۹ دلار است.

DOGE در ۲۴ ساعت گذشته تلاش کرد از سطح ۰.۰۸۰۴ دلار خارج شود و ۲.۱۱٪ افزایش یافت. با این حال، این رشد در نهایت لغو شد و در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin در حال تغییر در قیمت ۰.۰۸۰۴ دلار است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا