اخبار ارز دیجیتال

آیا بدهی بالای مصرف کننده ایالات متحده به نفع قیمت بیت کوین خواهد بود؟

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

مارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف، بدهی مصرف کننده و چرایی پرداخت آن برای بیت کوین را بررسی می کند.

درباره آخرین قسمت از بازار کلان، مارسل پکمن، تحلیلگر کوین تلگراف توضیح می دهد که چرا هزینه های ایالات متحده علیرغم تسریع معوقات وام های خودرو و موجودی کارت اعتباری، همچنان قوی است. پکمن گفت که با تزریق پول توسط دولت ایالات متحده برای جلوگیری از رکود اقتصادی و چشم پوشی موقت از بازپرداخت وام های دانشجویی، مصرف کنندگان پس انداز نقدی اضافی ایجاد کرده اند.

اما به گفته بانک سرمایه‌گذاری جی پی مورگان، «مصرف‌کنندگان در حال تخلیه تمام پس‌اندازهای مازاد بیماری همه‌گیر هستند، که در یک مقطع به بیش از 2 تریلیون دلار رسیده است». پکمن معتقد است که اگر پیش‌بینی‌های جی‌پی مورگان درست بود، بازار سهام بسیار ارزان‌تر معامله می‌شد. با این حال، پچمن فکر نمی کند شرط بندی روی S&P 500 توصیه درستی باشد، زیرا تورم قریب الوقوع است و دولت مجبور خواهد شد برای جلوگیری از رکود، نقدینگی تزریق کند.

به عنوان موضوع بعدی برنامه، پچمن مداخله بانک مرکزی چین را پس از اینکه یوان در برابر دلار آمریکا به پایین‌ترین حد خود در 16 سال اخیر رسید، تحلیل می‌کند. بزرگترین ریسک پچمن این است که بازارها در توانایی چین برای قوی نگه داشتن یوان تردید دارند، به این معنی که ذخایر بانک خلق چین برای حفظ آن در سطح مطلوب کافی نخواهد بود.

پچمن استدلال می‌کند که اساساً کاری که بانک مرکزی انجام می‌دهد محدود و در نهایت یک شرط ریسکی است. این تحلیلگر گفت تا کنون به نظر نمی رسد خطر فوری برای یوان وجود داشته باشد، اما ارزش تماشای آن را دارد.

اگر می‌خواهید درباره این مسائل بیشتر بخوانید، آخرین قسمت را ببینید. بازار کلان، به طور انحصاری در کانال YouTube تازه راه اندازی شده Cointelegraph Markets & Research موجود است.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا