اخبار ارز دیجیتال

Terraform Labs مدیر عامل جدیدی را از تیم موجود منصوب کرد: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کریس امانی که طبق گزارشات از سال 2021 کارمند ترا بوده است، چند ماه است که مدیرعامل این شرکت بوده است.

این شرکت مدیر عامل جدیدی را منصوب کرده است زیرا دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform، با احتمال استرداد از زندان مونته نگرو به کره جنوبی یا ایالات متحده مواجه است. Kwon سهامدار اصلی Terra باقی می ماند.

به گزارش وال استریت ژورنال، کریس امانی، شهروند آمریکایی، مدیرعامل جدید Terra خواهد شد. امانی از سال 2021 در Terra بوده و به عنوان مدیر عملیاتی و مدیر ارشد مالی فعالیت می کند. قبل از آن، او مدیرعامل Humanity، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های زمان‌بندی بود. به گفته لینکدین امانی، او از آوریل 2023 به عنوان مدیر عامل Terra مشغول به کار بوده است.

مربوط: مراحل قانونی علیه یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform در کره جنوبی آغاز می شود

امانی به خبرنگاران گفت که این شرکت هیچ برنامه ای برای راه اندازی یک استیبل کوین ندارد و روی محصولات دیگر تمرکز خواهد کرد.

ما می دانیم که دشوار خواهد بود و زمان زیادی طول می کشد، اما ما یک چشم انداز برای حل این مشکل داریم.

مدیر اجرایی همچنین ابراز امیدواری کرد که Do Kwon بتواند از همه اتهامات پاک شود، در حالی که Terra فعلا بدون Do Kwon به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

در می 2022، سقوط Terra یک واکنش زنجیره ای را به همراه داشت که بازار ارزهای دیجیتال را از بین برد. استیبل کوین این پلتفرم، USTC، پیوند خود را با دلار آمریکا از دست داده است، که باعث شد کوون و یکی از بنیانگذاران آن، دانیل سینگ، به دلیل مشارکت در تجارت غیرقانونی در طول سقوط مورد بررسی قرار گیرند.

در مارس 2023، دو کوون در مونته نگرو به ظن استفاده از اسناد مسافرتی جعلی دستگیر شد. او به چهار ماه حبس محکوم شد، اما پس از پایان دوره محکومیتش می تواند به آمریکا یا کره جنوبی تحویل داده شود. یک سال پیش، دادستان های کره جنوبی حکم بازداشت Kwon را به دلیل نقض قوانین بازار سرمایه صادر کردند.

مجله: توکن کردن حقوق موسیقی به عنوان NFT می تواند به تیلور سویفت بعدی کمک کند

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا