اخبار ارز دیجیتال

دو کوون به دنبال رد اتهامات SEC است زیرا کره جنوبی LUNA را غیرامنیتی می داند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دادگاه منطقه ای کره جنوبی اخیرا LUNA را طبق قانون بازار سرمایه کره جنوبی غیرامنیتی دانست و اتهامات نقض امنیتی علیه هیون سونگ شین، بنیانگذار Terra را رد کرد.

اسناد دادگاه تشکیل شده است که نشان می دهد دو کوون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Terraform Labs، به دنبال رد اتهامات وارد شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) بوده است.

در درخواستی مبنی بر رد شکایت SEC ارائه شده در روز جمعه، ۲۱ آوریل، Kwon استدلال کرد که ادعاهای SEC نامعتبر است، و بیان کرد که توکن ها، از جمله MIR، LUNA (LUNA) و UST، اوراق بهادار هستند. من به این موضع اعتراض کردم.

علاوه بر این، وکلای Kwon گفتند که چون توکن‌ها و پروژه‌های Terra “در سطح جهانی هدف قرار می‌گیرند” و به طور خاص سرمایه‌گذاران آمریکایی را هدف قرار نمی‌دهند، مقامات صلاحیت مناسبی برای پیگرد قانونی Kwon و Terraform Labs ندارند.

دادگاه منطقه ای کره جنوبی اخیرا اتهام نقض امنیتی علیه هیون سونگ شین، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform را رد کرد و LUNA را طبق قانون بازار سرمایه کره جنوبی یک غیر امنیتی دانست. این حکم حرکت کوون را فقط در رابطه با LUNA تایید می کند.

با این حال، در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از اینکه دادستانی عمومی منطقه جنوبی سئول ۱۰ نفر را که در سقوط اکوسیستم استیبل کوین Terra دخیل بودند، متهم کرد، دادستان ها گفتند که Kwon بیش از ۱۰۰۰۰ بیت کوین (BTC) را از پلتفرم Terra به سوئیس منتقل کرده است. Signum را به عنوان یک حساب بانکی Luna Foundation Guard به یک کیف پول سرد شناسایی کرد و به ارز فیات تبدیل کرد.

بخش مشترک تحقیقات جرایم مالی و اوراق بهادار دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول به رهبری دان سونگ هان گفت که بیت کوین های در اختیار محافظان بنیاد لونا را زیر نظر دارد و گفت که مقدار پول منتقل شده حدود ۱۰۰ دلار است که مطابق با شکایت SEC مزرعه برنج. میلیون (معادل ۱۳۰ میلیارد وون).

دادستان ها فاش کرده اند که ۱۰۰ میلیون دلار صرفاً در حساب Signum نگهداری نشده است، بلکه در مکان های مختلف پخش شده است. تایید شد که بخشی از پول به حساب موسسه حقوقی کیم اند چان برای پوشش هزینه های وکیل واریز شده است و مابقی بالغ بر میلیاردها وون بوده است.

مربوط: یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform و نه نفر دیگر در کره جنوبی متهم شدند

اقدام SEC علیه Kwon و شرکتی که او یکی از آنها را تأسیس کرد، قبل از دستگیری او در مونته نگرو، جایی که او در حال حاضر با استرداد مواجه است، انجام شد. مقامات کره جنوبی در ماه سپتامبر حکم بازداشت کوون را صادر کردند و اندکی پس از دستگیری کوون یک ماه پیش، دادستان های فدرال ایالات متحده از اتهامات جنایی علیه وی پرده برداری کردند.

مجله: تقلب ۱ میلیارد دلاری میلیاردر چینی، شرط ۱۱ میلیون دلاری آقای کوون، زو سو و اسلام: آسیا اکسپرس

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا