اخبار ارز دیجیتال

دو کوون می گوید درخواست استرداد SEC غیرممکن است

یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform از درخواست SEC برای بازجویی در ایالات متحده عقب نشینی کرده است.

وکلای دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform از دادگاه فدرال می خواهند که درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای بازجویی از وی در ایالات متحده در مورد فروپاشی اکوسیستم Terramoney را رد کند.

وکلای کوون در پرونده ای در ۲۷ سپتامبر گفتند که SEC تا ۱۳ اکتبر از کوون در ایالات متحده بازجویی خواهد کرد، زیرا او در مونته نگرو بدون تاریخ پیش بینی آزادی یا استرداد به سر می برد. او گفت این درخواست “غیرممکن” است.

علاوه بر این، تیم Kwon اظهار داشت که ارائه شهادت کتبی برای پاسخ به سؤالات SEC با حق او برای رسیدگی عادلانه طبق قوانین ایالات متحده مغایر است.

دستورات غیرممکن هیچ هدف عملی ندارد و خطر تضعیف اقتدار قوه قضاییه را در پی دارد.»

وکلای Do-kwon استدلال می کنند که درخواست استرداد SEC غیرممکن است. منبع: CourtListener

به طور خاص، وکلای Kwon استدلال کردند که Kwon مستقیماً با این سپرده مخالفت نکرد، اما خاطرنشان کردند که این امر باید در مونته نگرو انجام شود، جایی که خالق استیبل کوین UST در حال حاضر به قید وثیقه آزاد است.

طبق این پرونده، مهلت کشف در پرونده SEC علیه آزمایشگاه‌های Kwon و Terraform، ۱۳ اکتبر است.

وکلای آقای کوون افزودند که دادگاه مونته نگرو اشاره کرده است که یک جلسه استماع می تواند “غیررسمی” در ۱۳ اکتبر یا ۲۶ اکتبر برگزار شود و در آن زمان آقای کوون می تواند توسط SEC. Ta مورد بازجویی قرار گیرد. با این حال، SEC این فرآیند را “ناکافی” تلقی کرد و خاطرنشان کرد که ممکن است از Kwon بخواهد پس از مهلت کشف مجدداً سپرده گذاری کند.

مربوط: SEC قصد دارد از دانیل شین، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform کره جنوبی بازجویی کند

در ۱۶ فوریه، SEC اتهاماتی را علیه Terraform Labs و Kwon به اتهام “سازمان دادن به یک کلاهبرداری چند میلیارد دلاری در اوراق بهادار رمزنگاری شده” مطرح کرد.

SEC در دادخواست خود گفت که Terraform و Kwon پروتکل Anchor خود را “تبلیغ و تبلیغ کردند” و در یک زمان تبلیغ کردند که ۲۰٪ سود به سپرده های USTC پرداخت خواهد کرد. همچنین ادعا کرد که Terraform و Kwon سرمایه گذاران را در مورد ثبات استیبل کوین Terra گمراه کردند.

Kwon و مدیر مالی Terraform Labs، Han Chang-jun، در مارس ۲۰۲۳ در مونته نگرو به ظن استفاده از اسناد مسافرتی جعلی هنگام خروج از کشور دستگیر شدند. این دو در اکتبر ۲۰۲۲ گذرنامه اصلی آنها را در کره جنوبی ضبط کردند.

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا